Prejsť k obsahu Prejsť k hlavnému menu Prejsť k vyhľadávaniu

Doprava zadarmo už pri nákupe nad 30 €!
U malých zásielok zvýhodnená cena Packety 2 €

Zavrieť

Veterinárne diety

Máte doma psíka alebo mačičku, ktorí sa potýkajú so zdravotným problémom? Naordinoval vášmu miláčikovi veterinár špeciálne veterinárne krmivo alebo hľadáte bližšie informácie k diétam od značky Calibra? Prejdite na ponuku našich veterinárnych diét pre psy alebo pre mačky a nájdite odpovede na najčastejšie otázky.

Vyberte kategóriu:

Zaujímavé témy:

VD Ultra Hypoallergenic Insect Protein pre psy

Máte doma psíka, u ktorého je podozrenie na potravinovú alergiu? Calibra prináša unikátnu veterinárnu diétu s hmyzím proteínom. S týmto netypickým druhom bielkovín sa pes spravidla ešte nestretol a vďaka tomu je táto receptúra s hmyzom vhodná na eliminačnú diétu.

Prehľad veterinárnych diét pre mačky

veterinárne diéty

V produktovom rade Calibra Veterinary Diets vám aktuálne ponúkame 9 veterinárnych diét pre mačky – 5 druhov suchého krmiva a 4 typy konzerv (pričom jedna z nich je spoločná pre psy a mačky). Tento článok vám prináša rýchly prehľad receptúr i najčastejších ochorení, pri ktorých môžu byť indikované ako súčasť liečby.  

Calibra VD Cat Renal & Cardiac pre mačky

veterinárne diéty

Zlyhávanie obličiek a srdcové ochorenia ohrozujú nielen staršie mačky, ale objavujú sa aj u mladých jedincov. Či už ide o akútne alebo chronické ochorenie, nasadenie správnej liečby a vhodného krmiva je kľúčovým nástrojom, ako zlepšiť kvalitu a predĺžiť život vášmu štvornohému priateľovi.

Calibra VD Cat Diabetes pre mačky

veterinárne diéty

Bola vašej mačičke zistená cukrovka, ktorá sa bohužiaľ nevyhýba ani našim štvornohým priateľom? Pomôcť jej môžete správne zvolenou stravou – jedným z možných riešení je nasadenie veterinárnej diéty Calibra VD Cat Diabetes.

Calibra VD Cat Gastrointestinal & Pancreas pre mačky

veterinárne diéty

Tráviace problémy mačičky patria k najbežnejším dôvodom návštevy veterinára, ktorý často odporučí nasadiť veterinárnu diétu ako súčasť liečby. Zaujíma vás, ako môže zmena stravy pomôcť a v čom je diéta značky Calibra iná ako klasické krmivo? Poďme sa spoločne pozrieť na komplexnú problematiku trávenia.

Calibra VD Cat Struvite pre mačky

veterinárne diéty

Ochorenie močových ciest patrí u mačiek k pomerne častým problémom a zdravotným komplikáciám. Vznik infekcií močových ciest a tvorbu močových kameňov pritom podmieňuje niekoľko faktorov – od plemennej predispozície cez stres až po stravu. Calibra vytvorila veterinárnu diétu, ktorá pomáha pri liečbe struvitov – najčastejšieho typu močových kameňov u mačiek.

Prehľad veterinárnych diét pre psy

V produktovom rade Calibra Veterinary Diets aktuálne nájdete 18 druhov veterinárnych diét pre psy – 9 typov suchého krmiva a 7 konzerv. V tomto článku vám prinášame rýchly prehľad receptúr a najčastejších ochorení, pri ktorých vám môžu byť odporučené veterinárom ako súčasť liečby.

VD Hypoallergenic Skin & Coat Support pre psy

veterinárne diéty

Kožné problémy psov patria k najčastejším dôvodom návštevy veterinára. Pôvodcom týchto problémov môže byť i potravinová alergia. O tom, ako sa prejavuje a najspoľahlivejšie diagnostikuje, si povieme v tomto článku. Predostrieme i možnosti stravy, aké ponúka značka Calibra v rámci svojich veterinárnych diét.

VD Struvite + Oxalate & Urate & Cystine pre psy

veterinárne diéty

Ochorenia močových ciest patria u psov k pomerne častým problémom a zdravotným komplikáciám. Vznik infekcie močových ciest a tvorbu močových kameňov pritom podmieňuje viacero faktorov – od plemennej predispozície až po stravu. Calibra vytvorila veterinárne diéty, ktoré pomáhajú pri liečbe najčastejších typov močových kameňov – zvlášť receptúru pre struvity a ďalšiu receptúru pre oxalátové, cystínové a urátové kamene.

VD Joint & Mobility pre psy

veterinárne diéty

Vedeli ste, že artróza je u psov jedným z najčastejších kĺbových ochorení? Ak máte doma psíka s diagnostikovaným problémom pohybového aparátu alebo sa len zaujímate o túto tému, čítajte ďalej – zistíte, ako sa starať o kondíciu takéhoto jedinca, a to vrátane úpravy stravy.

VD Joint & Mobility Low Calorie pre psy

veterinárne diéty

U psov s diagnostikovaným kĺbovým ochorením je nesmierne dôležité udržiavať optimálnu hmotnosť. Každý kilogram navyše môže v menšej či väčšej miere preťažovať kĺby. Ak máte psíka s nadváhou a problémom s pohybovým aparátom, je vhodné nasadiť mu krmivo, ktoré mu pomôže znížiť hmotnosti a zároveň vyživovať kĺby. Práve na to sme mysleli pri zostavovaní novej receptúry Calibra VD Joint & Mobility Low Calorie.