Prejsť k obsahu Prejsť k hlavnému menu Prejsť k vyhľadávaniu

Doprava zadarmo už pri nákupe nad 30 €!
U malých zásielok zvýhodnená cena Packety 2 €

Zavrieť

Vernostný program Calibra

3 % ZĽAVA AKO ODMENA ZA REGISTRÁCIU

Kupujete produkty Calibra pravidelne? Vyhovuje krmivo Calibra Vášmu psíkovi alebo mačičke? Ste spokojní s našimi službami? V tom prípade Vám odporúčame založiť si zákaznícky účet a registrovať sa na našom e-shope www.mojacalibra.sk. Za registráciu totiž získate odmenu - zľavu 3 % na naše produkty.

  • Stačí si u nás vytvoriť zákaznícke konto, zadať svoje údaje (meno, adresa, e-mail, telefón) a dokončiť registráciu kliknutím na potvrdzujúci odkaz, ktorý Vám príde na e-mail.
  • Po úspešnom dokončení registrácie a prihlásení sa do zákazníckeho účtu dostanete automatickú zľavu 3 % na všetky nezľavnené produkty.
  • Zľavu 3 % si teda môžete uplatniť už pri prvom nákupe! Stačí sa len zaregistrovať a objednávať pod svojím zákazníckym účtom.
  • Po registrácii a prihlásení sa do svojho zákazníckeho konta uvidíte pri produktoch nové ceny s uplatnenou 3 % zľavou. Pôvodná cena je preškrtnutá a platí pre nákupy bez registrácie - nezabudnite sa teda pred nákupom vždy prihlásiť!
  • Zľava 3 % platí len na nezľavnené produkty a nesčítava sa s ďalšími zľavami či akciami (neplatí teda ani v prípade akcií typu veľké + malé balenie zadarmo, produkty s darčekom a pod.)