Vyberte kategóriu:

Zaujímavé témy:

Hoopers – zaujímavá novinka vo svete psích športov

Psie športy

Počuli ste už o psom športe s názvom hoopers? Ide o novú a v našich končinách stále neznámu aktivitu, ktorá vychádza z agility. Kladie však menšie nároky a záťaž na pohybový aparát psa, vďaka čomu sa hodí pre väčšie množstvo psov. Prečítajte si viac o tomto športe, ktorý má veľký potenciál na to, aby sa stal obľúbenou aktivitou pre širokú základňu psov.

Psy a nástrahy leta

rady a tipy

Leto je obdobím dovoleniek, výletov, dlhých večerov trávených vonku a vodných radovánok. Aby ste si tento čas užili s vaším štvornohým parťákom, je dobré počítať i s nástrahami, ktoré na neho číhajú. Veríme, že sa vám tieto riziká v lete vyhnú – a to práve vďaka tomu, že o nich viete a budete sa v lete držať pár zásad.

Limitované degustačné balíčky JOY pre psy

Máte doma štvornohého gurmána, ktorý rád ochutnáva nové pamlsky? Alebo si skrátka Váš psík zaslúži poriadnu dávku radosti? V tom prípade vyskúšajte naše degustačné balíčky Calibra JOY!

Psy a letné horúčavy

rady a tipy

Horúce letné dni dávajú zabrať i našim štvornohým kamarátom. Každý rok pritom čelíme čoraz častejším vlnám horúčav, kedy sa teploty pravidelne vyšplhajú aj na 35 stupňov Celzia. Ako prežiť tieto teplé dni v zdraví a pohode?

VD Ultra Hypoallergenic Insect Protein pre psy

Máte doma psíka, u ktorého je podozrenie na potravinovú alergiu? Calibra prináša unikátnu veterinárnu diétu s hmyzím proteínom. S týmto netypickým druhom bielkovín sa pes spravidla ešte nestretol a vďaka tomu je táto receptúra s hmyzom vhodná na eliminačnú diétu.

Výstavy psov – vyznáte sa v triedach a tituloch?

výstava rady a tipy

Výstavy psov vyzerajú na prvý pohľad jednoducho – až do chvíle, keď sa rozhodnete so svojím psíkom na jednu z nich po prvýkrát prihlásiť. Do akej triedy ho máte priradiť? Čo sú všetky tie skratky typu CAC, BOB, KV a ďalšie, o ktorých čítate v propozíciách? A na aký typ výstavy ho vlastne môžete prihlásiť?

Konzervy Life pre psy a mačky

Našu hypoalergénnu produktovú radu Calibra Life sme po novom rozšírili o monoproteínové konzervy. Vaši miláčikovia si isto zamilujú ľahko stráviteľné receptúry so 100 % definovanými surovinami. Preskúmajte nové konzervy Life a doprajte vášmu parťákovi lahodné sústo!

Nosework – aktivita a zábava pre každého psa

Psie športy

Nosework je v našich končinách relatívne novým a málo známym psím športom. V posledných rokoch si však rýchlo získava obľubu a niet sa čomu čudovať. Ide totiž o aktivitu, ktorá je vhodná naozaj pre všetky psy – mladé i staršie, veľké i malé.