Vyberte kategóriu:

Zaujímavé témy:

VD Ultra Hypoallergenic Insect Protein pre psy

Zobraziť

Výstavy psov – vyznáte sa v triedach a tituloch?

výstava rady a tipy

Výstavy psov vyzerajú na prvý pohľad jednoducho – až do chvíle, keď sa rozhodnete so svojím psíkom na jednu z nich po prvýkrát prihlásiť. Do akej triedy ho máte priradiť? Čo sú všetky tie skratky typu CAC, BOB, KV a ďalšie, o ktorých čítate v propozíciách? A na aký typ výstavy ho vlastne môžete prihlásiť?

Konzervy Life pre psy a mačky

Našu hypoalergénnu produktovú radu Calibra Life sme po novom rozšírili o monoproteínové konzervy. Vaši miláčikovia si isto zamilujú ľahko stráviteľné receptúry so 100 % definovanými surovinami. Preskúmajte nové konzervy Life a doprajte vášmu parťákovi lahodné sústo!

Nosework – aktivita a zábava pre každého psa

Psie športy

Nosework je v našich končinách relatívne novým a málo známym psím športom. V posledných rokoch si však rýchlo získava obľubu a niet sa čomu čudovať. Ide totiž o aktivitu, ktorá je vhodná naozaj pre všetky psy – mladé i staršie, veľké i malé.

Špecifiká starostlivosti o šteniatko a juniora

rady a tipy Šteniatka

Máte doma šteniatko? V tom prípade mu isto chcete dopriať ten najlepší štart do života a už teraz sa tešíte na všetky tie aktivity a túry, ktoré s ním budete podnikať. Ako to však hneď na začiatku neprehnať a na čo si dávať pozor v priebehu prvého roka jeho života? To spolu preberieme v nasledovnom článku.

Začíname s výcvikom šteniatka

rady a tipy Šteniatka

Doniesli ste si nedávno domov šteniatko? Je to zároveň váš prvý pes alebo je to už niekoľko rokov, čo ste mali naposledy doma neposedné klbko chlpov? V tom prípade sa možno pýtate, kedy a ako začať s výcvikom. A presne o tom bude tento článok, kde sa dozviete:

Obliekanie psov – áno či nie?

rady a tipy

S prichádzajúcou zimou sa možno i vy zamýšľate nad tým, či váš miláčik potrebuje oblečok. Na túto otázku môžete nájsť protichodné názory a doslova dva „tábory“ majiteľov psov. Jedna časť oblečky razantne odmieta – pes je stavaný na to, aby zniesol teplotné rozdiely a takéto obliekanie je len módny výstrelok. Druhý tábor zas bez mihnutia oka navlieka svojich psov do oblečkov na každej prechádzke od jesene až do jari.

Socializácia šteniatka – ako na to?

rady a tipy Šteniatka

Ak ste si pred príchodom šteniatka prečítali nejakú literatúru o psoch alebo sa rozprávali so skúsenými psíčkarmi, určite ste narazili na pojem socializácia. Čo to vlastne je? A ako správne socializovať vaše šteniatko? To všetko si povieme v tomto článku.

Ako vybrať krmivo pre šteniatko?

rady a tipy Šteniatka

Naša séria o šteniatkach pokračuje ďalším článkom, v ktorom sa budeme do hĺbky venovať tomu, ako vybrať to správne krmivo. Aké údaje v zložení je potrebné sledovať? Treba brať do úvahy i plemeno psa? Na tieto a ďalšie otázky nájdete odpovede v tomto článku.