Prejsť na náhľady produktov


Ak poznáte a kŕmite produktmi značky Calibra, tak ste si isto všimli, že v poslednom období prešli mnohými úpravami. Nezmenili sa pritom len obaly, ale hlavne sme vylepšili i samotné zloženia. Svet výživy domácich miláčikov sa totiž neustále vyvíja – prichádzajú nové poznatky a zlepšuje sa i technologická stránka výroby granúl. A značka Calibra s tým drží krok!

Zo superprémiového krmiva pre psy sme v tomto roku inovovali aj náš rad Expert Nutrition. K piatim pôvodným receptúram sme pridali ďalšie dve – granule Neutered uspôsobené potrebám kastrovaných zvierat a krmivo s prívlastkom City, ktoré ocenia aktívne psy žijúce v mestskom prostredí.

fulvic acid (1)Všetky monoproteínové receptúry po novom obsahujú kyselinu fulvovú, ktorá má celý rad pozitívnych účinkov na organizmus. Pôsobí protizápalovo, antioxidačne, detoxikuje a prispieva k dobrému tráveniu.
 
Tieto funkčné zložky sú vždy bonusom, nepridávame ich na úkor množstva mäsa a ďalších základných surovín. Práve naopak, v tejto inovovanej rade sme navýšili i celkový obsah mäsovej zložky.  

Inovovali sme tieto receptúry expertnej výživy:

Energy pre aktívne psy

calibra-dog-expert-nutrition-energy-oldcalibra-dog-expert-nutrition-energy

Light pre zníženie hmotnosti

calibra-dog-expert-nutrition-light-oldcalibra-dog-expert-nutrition-light

Mobility pre podporu kĺbov

calibra-dog-expert-nutrition-mobility-oldcalibra-dog-expert-nutrition-mobility

 

Sensitive pre citlivé psy

calibra-dog-expert-nutrition-sensitive-oldcalibra-dog-expert-nutrition-sensitive

Oral Care pre zdravý chrup

calibra-dog-expert-nutrition-oral-care-oldcalibra-dog-expert-nutrition-oral-care

 

K tomu sme pridali dve celkom nové receptúry: 

calibra-dog-expert-nutrition-city

 

Expert Nutrition City - pre aktívne psy žijúce v mestskom prostredí. Krmivo obsahuje zvýšené množstvo vitamínov a chelátových minerálov, ktoré podporujú celkovú vitalitu psa. Pridali sme aj antioxidanty, ktoré znižujú výskyt voľných radikálov a prispievajú tak k dobrej imunite - a to aj v prašnom prostredí mesta.

 

 

 

calibra-dog-expert-nutrition-neutered

 

Expert Nutrition Neutered - pre sterilizované/kastrované psy. Receptúra s mierne zníženým množstvom kalórií a obsiahnutým L-karnitínom, ktorý napomáha k efektívnemu využitiu a spaľovaniu tukov. Vyvážený pomer minerálov zas prispieva k správnemu fungovaniu vylučovacieho systému.

 

 

 

Vyskúšajte vylepšené receptúry Calibra Expert Nutrition, ktoré sme prispôsobili špecifickým potrebám psov a staňte sa pánom snov!

recepturysubez-sk-949 x 757

Späť na Produktové rady