Majte prosím na pamäti - podávaniu veterinárnej diéty by vždy mala predchádzať kompletná diagnostika a konzultácia nastavenia liečby u veterinára.

Calibra VD Cat Gastrointestinal & Pancreas

calibra-VD-cat-konz-gastrointestinalcalibra-VD-cat-gastrointestinal-2kg-2021Kompletné diétne krmivo pre mačky za účelom obmedzenia akútnych črevných resorpčných ochorení a kompenzácie maldigescie (poruchy trávenia). 

Indikácie: akútne a chronické problémy s tráviacim traktom, akútna a chronická hnačka, chronická pankreatitída, triaditis, porucha vstrebávania, príjmu a transportu živín, porucha trávenia, EPI (nedostatočná funkcia slinivky brušnej), potravinová intolerancia, IBD (nešpecifický zápal čriev), kolitída

 

Calibra VD Cat Renal & Cardiac

calibra-VD-cat-konz-renalcalibra-VD-cat-renal-2kg-2021Veterinárna diéta pre mačky za účelom podpory funkcie obličiek pri chronickej obličkovej nedostatočnosti a podpory funkcie srdca v prípade chronickej srdcovej nedostatočnosti.

Indikácie: chronické zlyhanie obličiek a obličková nedostatočnosť, skoré fázy srdcového zlyhania, chronická srdcová nedostatočnosť, zvýšený krvný tlak

 

Calibra VD Cat Struvite

calibra-VD-cat-konz-struvite-managementcalibra-VD-cat-struvite-2kg-2021Kompletné veterinárne krmivo pre mačky za účelom rozpustenia struvitových kameňov a obmedzenia ich opakovanej tvorby

Indikácie: rozpúšťanie struvitových kameňov, prevencia opakovanej tvorby struvitových kameňov, zápaly močového mechúra a ciest, FeLUTD (ochorenie dolných močových ciest)

Calibra VD Cat Diabetes

calibra-VD-cat-diabetes-2kg-2021Kompletné veterinárne krmivo pre mačky za účelom použitia v prípade diagnostikovaného Diabetes Mellitus (cukrovky).

Indikácie: regulácia prísunu glukózy a dietetická podpora pri Diabetes mellitus. Krmivo má nízky obsah sacharidov a zvýšené množstvo vlákniny.

 

Calibra VD Cat Hypoallergenic Skin and Coat Support

calibra-VD-cat-hypoallergenicKompletná veterinárna diéta pre mačky za účelom obmedzenia alergických prejavov na stravu a intolerancie určitých komponentov či živín, podpory funkcie kože pri dermatózach a nadmernej strate srsti.

Indikácie: potravinové alergie a intolerancie, alergie na blšie uhryznutie (FAD), atopická dermatitída/zápal ucha, dermatóza, podpora hojenia kožných lézií a rán, nadmerná strata a zhoršená kvalita srsti, na dlhodobé použitie po eliminačnej diéte. Zdrojom bielkovín je losos (i v hydrolyzovanej podobe), zdrojom sacharidov zas ryžový škrob

 

Calibra VD Dog & Cat konzerva Recovery 400g

calibra-VD-dog-cat-konz-recoveryKompletná diétna konzerva pre psy a mačky za účelom použitia pri nutričnej obnove a regenerácii organizmu v rekonvalescencii či v prípade hepatickej lipidózy u mačiek.

Indikácie: obdobie rekonvalescencie a pooperačných stavov, potreba zvýšenia hmotnosti, svojou štruktúrou a obsiahnutými živinami je vhodná i pre kŕmenie sondou

 

Pripravujeme pre Vás i články s bližšími informáciami o jednotlivých receptúrach a najčastejších ochoreniach, pre ktoré sú vhodné.

Späť na Veterinárne diéty pre mačky