Prejsť k obsahu Prejsť k hlavnému menu Prejsť k vyhľadávaniu

Doprava zadarmo už pri nákupe nad 30 €!
U malých zásielok zvýhodnená cena Packety 2 €

Zavrieť

Triedenie produktov:

Triedenie:

Calibra Joy Dog Chewy Beef & Yucca Bones S 1000g

Joy

Týmito maškrtami v tvare kociek potešíte nielen menších psíkov. Žuvacie maškrty bez obilnín obsahujú prírodný kolagén na podporu správnej funkcie kože, kĺbov a pohybového aparátu, a yuccu, ktorá obsahuje chlorofyl, stopové prvky, vitamíny, saponíny a polyfenoly s detoxikačnými účinkami. Tie pôsobia pozitívne na tráviaci trakt, znižujú plynatosť a zápach exkrementov.

23,96 €

Skladom > 10 ks

Calibra Joy Dog Chewy Beef Tripe & Pumpk. Bones S 900g

Joy

Hovädzie maškrty s tekvicou majú tvar menšej kosti a sú vhodné pre všetkých psích maškrtníkov. Tieto žuvacie maškrty bez obilnín obsahujú vysoké množstvo prírodného kolagénu na podporu správnej funkcie kože, kĺbov a pohybového aparátu, a tekvicu, ktorá obsahuje veľa vlákniny na podporu trávenia, vitamín B1, B2 a C. Zastúpené sú v nej aj minerály, ako sú horčík, draslík či železo. Pomáhajú detoxikácii organizmu, regenerácii buniek a celkovému posilneniu imunitného systému.

28,03 €

Skladom > 10 ks

Calibra Joy Dog Chewy Beef & Yucca Bones 850g

Joy Novinka Bez obilnín

Žuvacie maškrty sú bez obilnín, majú vysoký obsah prírodného kolagénu na podporu správnej funkcie kože, kĺbov a pohybového aparátu, ako aj s Yuccou, ktorá obsahuje chlorofyl, stopové prvky, vitamíny, saponíny a polyfenoly, ktoré majú detoxikačné účinky, pôsobia pozitívne na tráviaci trakt, znižujú plynatosť a zápach exkrementov.

20,91 €

Skladom > 10 ks

Calibra Joy Dog Chewy Beef Tripe & Pumpkin Bones 720g

Joy

S hovädzími maškrtami s tekvicou v obľúbenom tvare kosti sa pes naozaj dlho zabaví. Tieto žuvacie maškrty bez obilnín obsahujú prírodný kolagén na podporu správnej funkcie kože, kĺbov a pohybového aparátu, a tekvicu, ktorá obsahuje veľa vlákniny na podporu trávenia, vitamín B1, B2 a C. Zastúpené sú aj minerály, ako sú horčík, draslík či železo. Tekvica pomáha detoxikácii organizmu, regenerácii buniek a celkovému posilneniu imunitného systému.

24,99 €

Skladom > 10 ks

Calibra Joy Dog Chewy Beef & Spirulina Sticks 700g

Joy Novinka

Tyčinky s vysokým obsahom hovädzieho kolagénu a so spirulínou pre dlhé potešenie zo žuvania pre všetky psie maškrty. Tieto žuvacie maškrty bez obilnín obsahujú prírodný kolagén na podporu správnej funkcie kože, kĺbov a pohybového aparátu a spirulínu - bohatý zdroj živín, vitamínov a minerálov, ktoré majú silné antioxidačné účinky a pomáhajú podporovať obranyschopnosť organizmu.

37,07 €

Skladom > 10 ks

Calibra Joy Dog Chewy Beef Lungs&Cranberries Sticks 700g

Joy Novinka Bez obilnín Monoproteín

Hovädzie tyčinky s prírodným kolagénom a brusnicami sú skvelou odmenou za predvedený cvik alebo len tak, pre radosť každého chlpáča. Tieto žuvacie maškrty bez obilnín obsahujú vysoké množstvo prírodného kolagénu na podporu správnej funkcie kože, kĺbov a pohybového aparátu, a brusnice, ktoré sa vyznačujú vysokým obsahom antioxidantov a polyfenolov, sú vynikajúcim zdrojom vitamínu C. Brusnice sú využívané pre prospešné účinky na močové cesty. Monoproteínová hovädzia receptúra ​​bez pridaných farbív.

37,07 €

Skladom > 10 ks