Triedenie produktov:

Triedenie:

Calibra Cat Verve GF Kitten Chicken&Turkey

Verve Bez obilnín

Calibra Cat Verve Kitten Chicken & Turkey je kompletné krmivo s vysokým obsahom čerstvého mäsa bez obilnín – s kuraťom a morkou. Receptúra je určená pre mačiatka. Čerstvé mäso z kurčaťa tvorí 27 % celkového obsahu. Proteíny v receptúre sú z 87,8 % živočíšneho pôvodu.

Zľava 10 %

8,03 € 7,23 €

Skladom > 10 ks

Calibra Cat Verve GF Adult Chicken&Turkey

Verve Bez obilnín

Calibra Cat Adult Chicken & Turkey – mačacie granulky s kuracím a morčacím mäsom sú kompletným krmivom s vysokým obsahom čerstvého mäsa a bez obilnín. Určené pre dospelé mačky. Čerstvé mäso z kurčaťa tvorí 27 % celkového obsahu. Proteíny v receptúre sú z 90 % živočíšneho pôvodu. 

Zľava 10 %

28,44 € 25,60 €

Skladom > 10 ks

Calibra Cat Verve GF Adult Herring

Verve Bez obilnín

Calibra Cat Adult Herring – granuly pre mačku so sleďom a lososom sú kompletným krmivom bez obilnín s vysokým obsahom čerstvého mäsa. Receptúra je určená pre dospelé mačky. Čerstvé mäso zo sleďa a lososa tvorí 32 % celkového obsahu. Proteíny v receptúre sú zo 74,1 % živočíšneho pôvodu.

Zľava 10 %

31,87 € 28,68 €

Skladom > 10 ks

Calibra Cat Verve GF Sterilised Chicken&Turkey

Verve Bez obilnín

Calibra Cat Verve Sterilised Chicken & Turkey je kompletné krmivo s vysokým obsahom čerstvého mäsa a bez obilnín. Receptúra s kuraťom a morkou je určená pre sterilizované a kastrované mačičky. Čerstvé mäso z kurčaťa tvorí 27 % celkového obsahu. Proteíny v receptúre sú z 86 % živočíšneho pôvodu. 

Zľava 10 %

7,63 € 6,87 €

Skladom > 10 ks

Calibra Cat Verve GF Sterilised Herring

Verve Bez obilnín

Calibra Cat Verve Sterilised Herring – kompletné krmivo bez obilnín s vysokým obsahom čerstvého mäsa. Receptúra je určená pre sterilizované a kastrované mačičky. Čerstvé mäso zo sleďa a z lososa tvorí 29 % celkového obsahu. Proteíny v receptúre sú zo 75,4 % živočíšneho pôvodu.

Zľava 10 %

8,45 € 7,61 €

Skladom > 10 ks

Calibra Cat Verve GF Indoor&Weight Chicken

Verve Bez obilnín

Calibra Cat Verve Indoor + Weight Management Chicken & Turkey je kompletné krmivo s kuraťom a morkou, bez obilnín, s vysokým obsahom čerstvého mäsa. Receptúra je určená pre mačky žijúce v domácnosti a tiež pre jedince, ktoré potrebujú postrážiť líniu. Čerstvé mäso z kurčaťa v tejto receptúre tvorí 27 % celkového obsahu. Proteíny živočíšneho pôvodu dosahujú 80,8 %.

Zľava 10 %

7,60 € 6,84 €

Skladom > 10 ks

Calibra Cat Verve GF Adult Lamb&Venison 8+

Verve Bez obilnín

Calibra Cat Verve Adult Lamb and Venison 8+ je kompletné krmivo bez obilnín s vysokým obsahom čerstvého jahňacieho mäsa a diviny. Receptúra je určená pre dospelé mačky nad 8 rokov. Čerstvé jahňacie mäso a zverina tvoria 30 % celkového obsahu, proteíny v receptúre sú zo 78,9 % živočíšneho pôvodu. 

Zľava 10 %

8,03 € 7,23 €

Skladom > 10 ks

Calibra Cat HA Kitten Chicken

Hypoallergenic Hypoalergénne Monoproteín

Kompletné hypoalergénne krmivo pre mačiatka Calibra Cat Kitten Chicken & Rice vo veku od 2 mesiacov až po dokončenie rastu. Superprémiová výživa je nutrične vhodná aj pre gravidné a dojčiace mačky.

12,10 €

Skladom > 10 ks

Calibra Cat HA Adult Chicken

Hypoallergenic Hypoalergénne Monoproteín

Kompletné hypoalergénne krmivo Calibra Cat Adult Chicken & Rice pre dospelé mačky. Superprémiová výživa s vysokým obsahom kuracieho mäsa, ktoré poskytuje kvalitný zdroj bielkovín, zaručuje vysokú stráviteľnosť a chutnosť.

14,60 €

Skladom > 10 ks

Calibra Cat GF Sensitive Salmon 7 kg

Grain Free Bez obilnín

Kompletné krmivo Calibra Grain Free Cat Sensitive – hypoalergénne granuly určené najmä pre dospelé mačky s veľmi citlivým trávením, sklonmi k alergiám alebo s poškodenou a lámavou srsťou.

50,78 €

Skladom > 10 ks

Calibra Cat EN Sterilised 2 kg

Expert Nutrition Hypoalergénne Monoproteín

Krmivo Calibra Cat Sterilised sú hypoalergénne granuly určené špeciálne pre dospelé kastrované alebo sterilizované mačky. Znížený obsah minerálov v krmive redukuje vznik močových kameňov u mačiek a udržuje zdravie močových ciest.

14,19 €

Skladom > 10 ks