Prejsť k obsahu Prejsť k hlavnému menu Prejsť k vyhľadávaniu

Doprava zadarmo už pri nákupe nad 30 €!
U malých zásielok zvýhodnená cena Packety 2 €

Zavrieť

Triedenie produktov:

Triedenie:

Calibra Dog Verve GF Junior M&L Chicken&Duck

Verve Doprava zadarmo Akcia Bez obilnín

Calibra Dog Verve Junior Medium and Large Breed (Chicken & Duck) je kompletným krmivom ​​s čerstvým mäsom a bez obilnín. Receptúra ​​je určená pre mladé psy vo veku 3-30 mesiacov stredných a veľkých plemien s hmotnosťou nad 10 kg. 

74,22 €

Skladom > 10 ks

Darček: Calibra Dog Verve Semi-Moist Snack Fresh Chicken 150g zadarmo

Calibra Dog Verve GF Senior M&L Chicken&Duck

Verve Doprava zadarmo Akcia Bez obilnín

Calibra Dog Verve Senior Medium & Large Breed (Chicken & Duck) je kompletným suchým krmivom s vysokým obsahom čerstvého mäsa a bez obilnín. Receptúra ​​je určená pre dospelé psy nad 6 rokov stredných a veľkých plemien s hmotnosťou 10-90 kg.

71,59 €

Skladom > 10 ks

Darček: Calibra Dog Verve Crunchy Snack Insect&Fresh Duck 150g zadarmo

Calibra Dog Life Starter&Puppy Fresh Beef

Life Doprava zadarmo Novinka Monoproteín

100 % monoproteínová hovädzia receptúra s čerstvým mäsom a ryžou je určená pre šteňatá vo veku 1 - 4 mesiacov. Ide o kompletné krmivo obsahujúce 85 % proteínov živočíšneho pôvodu, vyznačuje sa skvelou stráviteľnosťou a je vhodné aj pre citlivé trávenie. Neobsahuje pšenicu, lepok a je úplne bez kuraťa. Granuly sú veľmi chutné. Vybrané aditíva na mieru pomáhajú podporiť dobré trávenie, imunitu a celkovo správny vývoj šteňaťa.

63,40 €

Skladom > 10 ks

Calibra Dog Life Junior Large Fresh Beef

Life Novinka Monoproteín

100 % monoproteínové hovädzie granule pre mladé psy (4–30 mesiacov) veľkých plemien (nad 30 kg) sú skvele stráviteľné a vhodné aj pre citlivé trávenie. Táto hovädzia receptúra s ryžou obsahuje čerstvé mäso, z celkového obsahu proteínov je 85 % živočíšneho pôvodu. Kompletné krmivo neobsahuje pšenicu, lepok ani kuracie. Vybrané funkčné aditíva prispievajú k podpore kĺbov a napomáhajú optimálnemu vývoju veľkého psa.

63,40 €

Skladom > 10 ks

Calibra Dog Life Adult Large Fresh Beef

Life Novinka Monoproteín

Hovädzia receptúra s obsahom čerstvého mäsa pre dospelých psov veľkých plemien (nad 30 kg). Granuly bez pšenice sú skvele stráviteľné a vhodné aj pre citlivé trávenie. Hovädzia receptúra je 100 % monoproteínová, obsahuje 85% proteínov živočíšneho pôvodu. Je kompletným krmivom. Neobsahuje pšenicu, lepok a je úplne bez kuraťa. Krmivo je doplnené o funkčné aditíva na podporu kĺbov a pre zdravú kožu a srsť.

62,57 €

Skladom > 10 ks

Calibra Dog Life Senior Large Fresh Beef

Life Doprava zadarmo Novinka Monoproteín

Hovädzia receptúra granúl pre staršie psy (6 a viac rokov) veľkých plemien (nad 30 kg). Krmivo s obsahom čerstvého hovädzieho a ryže je skvele stráviteľné a vhodné aj pre citlivé trávenie. Receptúra tohto kompletného superprémiového krmiva je 100 % monoproteínová, obsahuje 85% proteínov živočíšneho pôvodu. Neobsahuje pšenicu, lepok ani kuracie. Granule sú obohatené o funkčné aditíva napomáhajúce zdraviu kĺbov a podporujúce detoxikáciu organizmu.

60,48 €

Skladom > 10 ks