Pre koho:

Vek psa:

Triedenie produktov:

Triedenie:

Calibra Dog Verve GF Senior M&L Chicken&Duck

Doprava zadarmo Verve Novinka

Calibra Dog Verve Senior Medium & Large Breed (Chicken & Duck) je kompletným suchým krmivom s vysokým obsahom čerstvého mäsa a bez obilnín. Receptúra ​​je určená pre dospelé psy nad 6 rokov stredných a veľkých plemien s hmotnosťou 10-90 kg.

53,73 €

Skladom > 10 ks

Calibra Dog Life Senior Small Breed Lamb

Life Novinka

Hypoalergénne kompletné granuly pre staršie psy malých plemien (do 10 kg, nad 7 rokov) s jahňacím mäsom a ryžou, ktoré obsahujú 85 % bielkovín živočíšneho pôvodu. Receptúra je zameraná na starostlivosť o kožu a podporu celkového zdravia.

7,53 €

Skladom > 10 ks

Calibra Dog Life Senior Medium&Large Chicken

Life Akcia Novinka

AKCIA: veľké + malé balenie zadarmo

Hypoalergénne kompletné granuly pre staršie psy stredných a veľkých plemien (nad 6 rokov, nad 10 kg) s kuracím mäsom a ryžou, ktoré obsahujú 85 % bielkovín živočíšneho pôvodu. Receptúra je zameraná na starostlivosť o kĺby a podporu optimálneho trávenia.

39,39 €

Skladom > 10 ks

Darček: Calibra Dog Life Senior Medium&Large Chicken 2,5kg zadarmo

Calibra Dog EN Light NEW

Expert Nutrition Novinka

Calibra Dog Expert Nutrition Light – krmivo so zníženou energetickou hodnotou je uspôsobené požiadavkám na špecifickú výživu psa pri potrebe znížiť a udržať optimálnu hmotnosť. Je teda vhodné pre psy so sklonom k nadváhe. Obsahuje kvalitné kuracie bielkoviny a ryžu.

41,78 €

Skladom > 10 ks

Calibra Dog EN Mobility NEW

Expert Nutrition Novinka

Calibra Dog Expert Nutrition Mobility  krmivo s obsahom zvýšeného množstva chondroprotektív a látok s protizápalovým účinkom, ktoré je určené dospelým a dospievajúcim psom veľkých plemien s tendenciou k problémom pohybového aparátu (kĺby, šľachy, väzy).

44,57 €

Skladom > 10 ks

Calibra Dog EN Oral Care NEW

Expert Nutrition Novinka

Calibra Dog Expert Nutrition Oral Care – expertné krmivo pre psy, ktoré pomáha brániť vzniku zubného plaku a zamedzí jeho mineralizácii a ukladaniu vo forme zubného kameňa. Zároveň znižuje riziko zápalu ďasien a redukuje zápach z úst zvieraťa.

30,63 €

Skladom > 10 ks

Calibra Dog EN City NEW

Expert Nutrition Novinka

Calibra Dog Expert Nutrition City – kompletné krmivo špeciálne určené aktívnym psom z mestského prostredia obsahuje zvýšené množstvo vitamínov a chelátových minerálov, ktoré podporujú celkové zdravie a vitalitu zvieraťa.

29,83 €

Skladom > 10 ks

Calibra Dog EN Neutered NEW

Expert Nutrition Novinka

Calibra Dog Expert Nutrition Neutered - expertná receptúra je vyvinutá špeciálne pre sterilizované / kastrované psy. Zloženie krmiva s obsahom kvalitných kuracích bielkovín napomáha dobrej kondícii psa a podporuje jeho vitalitu.

29,83 €

Skladom > 10 ks