Prejsť k obsahu Prejsť k hlavnému menu Prejsť k vyhľadávaniu

Doprava zadarmo už pri nákupe nad 30 €!
U malých zásielok zvýhodnená cena Packety 2 €

Zavrieť

Konzervy Life pre psy a mačky

17. marcca, 2022

Našu hypoalergénnu produktovú radu Calibra Life sme po novom rozšírili o monoproteínové konzervy. Vaši miláčikovia si isto zamilujú ľahko stráviteľné receptúry so 100 % definovanými surovinami. Preskúmajte nové konzervy Life a doprajte vášmu parťákovi lahodné sústo!

CALIBRA - Life - konzervy - banner 2520x1418 - CZ - 3-22

CALIBRA - Life - konzervy - dog - graf-prvky pro www - 6
NIELEN NA PRILEPŠENIE


Calibra Life zastrešuje superprémiové receptúry pre všetky vekové a váhové kategórie psov. Rad granúl je doplnený o konzervy, ktoré tak rozširujú pestrú ponuku pre zostavenie jedálnička psíka, a to po celý jeho
život.

 

Konzervy Calibra Life sú kompletným krmivom, ktoré je založené na jednom druhu proteínu. Používame suroviny tej najvyššej kvality, ktoré sú 100 % špecifikované. Receptúry sú zostavené z limitovaného počtu ingrediencií, bezobilninové alebo len s nízkym obsahom ryže, bezlepkové, ľahko stráviteľné a nezaťažujú organizmus.

Prispievajú k správnemu rastu a vývoju, podporujú celkové fungovanie organizmu psíka v každém veku a napomáhajú k posilneniu jeho imunity. Výhodou vlhkého krmiva je jeho prirozený obsah tekutín, ktorý pomáha zaistiť hydratáciu psíka.

Konzervy Calibra Life pre psy

kompletné vlhké krmivo
100 % MONOPROTEÍN
grain free alebo low grain (iba ryža)
100 % špecifikované suroviny

S rešpektom k inštinktom

Prirodzenou stravou mačky je mäso. Je to mäsožravá šelma. Preto jej chystáme len tie nejvyberanejšie mäsové delikatesy. Ona našu starostlivosť náležite ocení. I keď tak nejak po svojom 😊

Calibra Life ponúka mäsové dobroty určené pre každú etapu mačacieho života – pre mačiatka, juniorov, dospelákov, kastrované mačky i mačky s citlivým trávením.

Konzervy Calibra Life obsahujú len vybrané suroviny tej najvyššej kvality, ktoré sú 100 % špecifikované. Receptúry sú zostavené ako monoproteínové, každá mačka si tam teda tú svoju obľúbenú korisť nájde.  Zloženie z limitovaného počtu ingrediencií nahráva nízkej záťaži pre organizmus. K ľahkej stráviteľnosti krmiva prispieva i zloženie bez obilnín, ktoré je blízke prirodzenej strave mačiek.

Výnimočnú úlohu v krmive pre mačky hrá nevyhnutný taurín. Mačky si túto aminokyselinu nedokážu samy vytvoriť a potrebujú ju získavať priamo v strave. Konzervy Calibra Life sú starostlivo zostaveným zdrojom živín a majú výborný vplyv na špičkovú kondíciu (i Vašej) šelmy.

 Konzervy Calibra Life pre mačky

kompletné vlhké krmivo
100 % monoproteín
grain free
100 % špecifikované 
suroviny

CALIBRA - Life - konzervy - dog - graf-prvky pro www - 10-B
Brusnice
sa vyznačujú vysokým obsahom antioxidantov a polyfenolov, sú vynikajúcim zdrojom vitamínu C a majú preukázané prospešné účinky na močové cesty.


CALIBRA - Life - konzervy - dog - graf-prvky pro www - 9-BHrachová múka
je prirodzene bezlepková, je zdrojom vlákniny, sacharidov a bohatá na antioxidanty. Obsahuje aminokyseliny ako je lyzín a dôležité minerálne látky horčík, fosfor a draslík. Hrach má prebiotické účinky.


CALIBRA - Life - konzervy - dog - graf-prvky pro www - 11-B
Jablká a mrkva
sú výbornými zdrojmi vitamínov, minerálov, vlákniny a majú silné antioxidačné účinky. Vďaka vláknine majú pozitívny vplyv na trávenie a imunitný systém.


CALIBRA - Life - konzervy - dog - graf-prvky pro www - 13-BLososový olej
je zdroj nenasýtených mastných kyselín omega-3 (EPA, DHA) potrebných pre vývoj a funkciu mozgu, podporu fyziologickej funkcie kože a srsti a ich kvality. Majú tiež protizápalový účinok.

CALIBRA - Life - konzervy - dog - graf-prvky pro www - 12-B
Schizochytrium limacinum
sušené riasy sú zdrojom omega 3 mastnej kyseliny DHA, ktorá prispieva k normálnej funkcii mozgu.

CALIBRA - Life - konzervy - cat - graf-prvky pro www - 6-B Taurín (v konzervách pro mačky) je dôležitý najmä pre funkciu zraku a na podporu srdcovej činnosti.

CALIBRA - Life - konzervy - dog - graf-prvky pro www - 3

Objavte nové monoproteínové konzervy Life - v ponuke nájdete 10 receptúr pre psy a 8 receptúr pre mačky. Na svoje si prídu šteniatka a mačiatka, dospeláci i psy a mačky s citlivým trávením.

recepturysubez-sk-810 x 510

Späť na Produktové rady