Triedenie produktov:

Triedenie:

Calibra Cat Life kapsička Kitten Turkey in gravy 85g

Life Akcia Novinka

Morčacia receptúra pre mačiatka s vysokým obsahom mäsa 88 % vo filetách v omáčke. Zloženie mäsovej kapsičky je zostavené z kvalitných surovín a je bez obilnín, čo zaisťuje nielen skvelú stráviteľnosť pre citlivá brušká mačiatok, ale i vysokú chutnosť. Kompletné superprémiové vlhké krmivo je určené na dlhodobé kŕmenie.

0,92 €

Skladom > 10 ks

Calibra Cat Life kapsička Kitten Salmon in gravy 85g

Life Akcia Novinka

Receptúra s lososom je určená pre mačiatka. Obsahuje 74 % mäsa vo filetách v omáčke. Zloženie mäsovej kapsičky bez obilnín a z kvalitných surovín zaisťuje nielen skvelú stráviteľnosť, ale i vysokú chutnosť. Kompletné superprémiové vlhké krmivo je určené na dlhodobé kŕmenie.

0,92 €

Skladom > 10 ks

Calibra Cat Life kapsa Adult Turkey in gravy 85g

Life Akcia Novinka

Morčacia receptúra mäsovej kapsičky pre dospelé mačky obsahuje vysoké množstvo mäsa. Zloženie z kvalitných surovín, 88 % mäsa vo filetách v omáčke, bez obilnín - to všetko zaisťuje skvelú stráviteľnosť a vysokú chutnosť krmiva. Kompletné superprémiové vlhké krmivo je určené na dlhodobé kŕmenie.

0,92 €

Skladom > 10 ks

Calibra Cat Life kapsička Adult Duck in gravy 85g

Life Akcia Novinka

Kačacia receptúra mäsovej kapsičky pre dospelé mačky obsahuje vysoké množstvo mäsa 88 % vo filetách v omáčke. Zložení mäsovej kapsičky bez obilnín a z kvalitných surovín zaisťuje nielen skvelú stráviteľnosť, ale i vysokú chutnosť. Kompletné superprémiové vlhké krmivo je určené na dlhodobé kŕmenie. 

0,92 €

Skladom > 10 ks

Calibra Cat Life kapsička Adult Beef in gravy 85g

Life Akcia Novinka

Hovädzia receptúra mäsovej kapsičky je určená pre dospelé mačky. Obsahuje 88 % mäsa vo filetách v omáčke. Zloženie mäsovej kapsičky bez obilnín a z kvalitných surovín zaisťuje nielen skvelú stráviteľnosť, ale i vysokú chutnosť. Kompletné superprémiové vlhké krmivo je určené na dlhodobé kŕmenie.

0,92 €

Skladom > 10 ks

Calibra Cat Life kapsička Adult Veal in gravy 85g

Life Akcia Novinka

Teľacia receptúra mäsovej kapsičky pre dospelé mačky obsahuje vysoké množstvo mäsa 88 % vo filetách v omáčke. Zloženie mäsovej kapsičky bez obilnín a z kvalitných surovín zaisťuje nielen skvelú stráviteľnosť, ale i vysokú chutnosť. Kompletné superprémiové vlhké krmivo je určené na dlhodobé kŕmenie.

0,92 €

Skladom > 10 ks

Calibra Cat Life kapsička Sterilised Duck in gravy 85g

Life Akcia Novinka

Kačacia receptúra mäsovej kapsičky pre dospelé kastrované a sterilizované mačky obsahuje vysoké množstvo mäsa 88 % vo filetách v omáčke. Zloženie mäsovej kapsičky bez obilnín a z kvalitných surovín zaisťuje nielen skvelú stráviteľnosť, ale i vysokú chutnosť. Kompletné superprémiové vlhké krmivo je určené pre dlhodobé kŕmenie.

0,92 €

Skladom > 10 ks

Calibra Cat Life kapsička Sterilised Salmon in gravy 85g

Life Akcia Novinka

Lososová receptúra mäsovej kapsičky pre dospelé kastrované a sterilizované mačky obsahuje vysoké množstvo mäsa 76 % vo filetách v omáčke. Zloženie tejto mäsovej kapsičky bez obilnín je z kvalitných surovín. Tým je zaistená nielen skvelá stráviteľnosť, ale i vysoká chutnosť. Kompletné superprémiové vlhké krmivo je určené na dlhodobé kŕmenie.

0,92 €

Skladom > 10 ks