Triedenie produktov:

Triedenie:

Calibra Cat Life kapsička Kitten Turkey in gravy 85g

Life Novinka

Morčacia receptúra pre mačiatka s vysokým obsahom mäsa 88 % vo filetách v omáčke. Zloženie mäsovej kapsičky je zostavené z kvalitných surovín a je bez obilnín, čo zaisťuje nielen skvelú stráviteľnosť pre citlivá brušká mačiatok, ale i vysokú chutnosť. Kompletné superprémiové vlhké krmivo je určené na dlhodobé kŕmenie.

1,01 €

Skladom > 10 ks

Calibra Cat Life kapsička Adult Duck in gravy 85g

Life Novinka

Kačacia receptúra mäsovej kapsičky pre dospelé mačky obsahuje vysoké množstvo mäsa 88 % vo filetách v omáčke. Zložení mäsovej kapsičky bez obilnín a z kvalitných surovín zaisťuje nielen skvelú stráviteľnosť, ale i vysokú chutnosť. Kompletné superprémiové vlhké krmivo je určené na dlhodobé kŕmenie. 

1,01 €

Skladom > 10 ks

Calibra Cat Life kapsička Adult Veal in gravy 85g

Life Novinka

Teľacia receptúra mäsovej kapsičky pre dospelé mačky obsahuje vysoké množstvo mäsa 88 % vo filetách v omáčke. Zloženie mäsovej kapsičky bez obilnín a z kvalitných surovín zaisťuje nielen skvelú stráviteľnosť, ale i vysokú chutnosť. Kompletné superprémiové vlhké krmivo je určené na dlhodobé kŕmenie.

1,01 €

Skladom > 10 ks

Calibra Cat Life kapsička Sterilised Duck in gravy 85g

Life Novinka

Kačacia receptúra mäsovej kapsičky pre dospelé kastrované a sterilizované mačky obsahuje vysoké množstvo mäsa 88 % vo filetách v omáčke. Zloženie mäsovej kapsičky bez obilnín a z kvalitných surovín zaisťuje nielen skvelú stráviteľnosť, ale i vysokú chutnosť. Kompletné superprémiové vlhké krmivo je určené pre dlhodobé kŕmenie.

1,01 €

Skladom > 10 ks

Calibra Cat Life kapsička Sterilised Salmon in gravy 85g

Life Novinka

Lososová receptúra mäsovej kapsičky pre dospelé kastrované a sterilizované mačky obsahuje vysoké množstvo mäsa 76 % vo filetách v omáčke. Zloženie tejto mäsovej kapsičky bez obilnín je z kvalitných surovín. Tým je zaistená nielen skvelá stráviteľnosť, ale i vysoká chutnosť. Kompletné superprémiové vlhké krmivo je určené na dlhodobé kŕmenie.

1,01 €

Skladom > 10 ks