Triedenie produktov:

Triedenie:

Calibra Cat Life Kitten Chicken

Life Novinka

Granuly s výraznou chutnosťou pre mačiatka do 12 mesiacov, gravidné a dojčiace mačky. Kompletné superprémiové suché krmivo bez pšenice s vysokým obsahom kuracieho, a to vrátane čerstvého mäsa.

11,83 €

Skladom > 10 ks

Calibra Cat Life Adult Chicken

Life Novinka

Granuly s výraznou chutnosťou pre dospelé mačky. Kompletné superprémiové suché krmivo bez pšenice s vysokým obsahom kuracieho, a to vrátane čerstvého mäsa, čo zaisťuje veľkú chutnosť.

11,42 €

Skladom > 10 ks

Calibra Cat Life Adult Lamb

Life Novinka

Granuly určené pre dospelé mačky. Výrazná chutnosť receptúry kompletného superprémiového krmiva je zaručená vysokým obsahom jahňacieho a kuracieho, a to vrátane čerstvého jahňacieho mäsa. Granuly neobsahujú pšenicu. 

12,24 €

Skladom > 10 ks

Calibra Cat Life Adult Herring

Life Novinka

Granuly pre dospelé mačky. Sú kompletným superprémiovým krmivom a neobsahujú pšenicu. Výrazná chutnosť je zaistená vďaka vysokému obsahu sleďa (vrátane čerstvého), kuracieho a lososa. 

12,24 €

Skladom > 10 ks

Calibra Cat Verve GF Kitten Chicken&Turkey

Verve Akcia Bez obilnín

Calibra Cat Verve Kitten Chicken & Turkey je kompletné krmivo s vysokým obsahom čerstvého mäsa bez obilnín – s kuraťom a morkou. Receptúra je určená pre mačiatka. Čerstvé mäso z kurčaťa tvorí 27 % celkového obsahu. Proteíny v receptúre sú z 87,8 % živočíšneho pôvodu.

29,75 €

Skladom > 10 ks

Darček: Calibra Cat Verve GF Kitten Chicken&Turkey 750g zadarmo

Calibra Cat Verve GF Adult Chicken&Turkey

Verve Akcia Bez obilnín

Calibra Cat Adult Chicken & Turkey – mačacie granulky s kuracím a morčacím mäsom sú kompletným krmivom s vysokým obsahom čerstvého mäsa a bez obilnín. Určené pre dospelé mačky. Čerstvé mäso z kurčaťa tvorí 27 % celkového obsahu. Proteíny v receptúre sú z 90 % živočíšneho pôvodu. 

28,44 €

Skladom > 10 ks

Darček: Calibra Cat Verve GF Adult Chicken&Turkey 750g zadarmo

Calibra Cat Verve GF Adult Herring

Verve Akcia Bez obilnín

Calibra Cat Adult Herring – granuly pre mačku so sleďom a lososom sú kompletným krmivom bez obilnín s vysokým obsahom čerstvého mäsa. Receptúra je určená pre dospelé mačky. Čerstvé mäso zo sleďa a lososa tvorí 32 % celkového obsahu. Proteíny v receptúre sú zo 74,1 % živočíšneho pôvodu.

31,87 €

Skladom > 10 ks

Darček: Calibra Cat Verve GF Adult Herring 750g zadarmo

Calibra Cat Verve GF Sterilised Chicken&Turkey

Verve Akcia Bez obilnín

Calibra Cat Verve Sterilised Chicken & Turkey je kompletné krmivo s vysokým obsahom čerstvého mäsa a bez obilnín. Receptúra s kuraťom a morkou je určená pre sterilizované a kastrované mačičky. Čerstvé mäso z kurčaťa tvorí 27 % celkového obsahu. Proteíny v receptúre sú z 86 % živočíšneho pôvodu. 

28,42 €

Skladom > 10 ks

Darček: Calibra Cat Verve GF Sterilised Chicken&Turkey 750g zadarmo

Calibra Cat Verve GF Sterilised Herring

Verve Akcia Bez obilnín

Calibra Cat Verve Sterilised Herring – kompletné krmivo bez obilnín s vysokým obsahom čerstvého mäsa. Receptúra je určená pre sterilizované a kastrované mačičky. Čerstvé mäso zo sleďa a z lososa tvorí 29 % celkového obsahu. Proteíny v receptúre sú zo 75,4 % živočíšneho pôvodu.

30,59 €

Skladom > 10 ks

Darček: Calibra Cat Verve GF Sterilised Herring 750g zadarmo

Calibra Cat Verve GF Indoor&Weight Chicken

Verve Akcia Bez obilnín

Calibra Cat Verve Indoor + Weight Management Chicken & Turkey je kompletné krmivo s kuraťom a morkou, bez obilnín, s vysokým obsahom čerstvého mäsa. Receptúra je určená pre mačky žijúce v domácnosti a tiež pre jedince, ktoré potrebujú postrážiť líniu. Čerstvé mäso z kurčaťa v tejto receptúre tvorí 27 % celkového obsahu. Proteíny živočíšneho pôvodu dosahujú 80,8 %.

28,44 €

Skladom > 10 ks

Darček: Calibra Cat Verve GF Indoor&Weight Chicken 750g zadarmo