Typ produktu:

Pre koho:

Calibra Cat HA Kitten Chicken

Hypoallergenic

Kompletné hypoalergénne krmivo pre mačiatka Calibra Cat Kitten Chicken & Rice vo veku od 2 mesiacov až po dokončenie rastu. Superprémiová výživa je nutrične vhodná aj pre gravidné a dojčiace mačky.

Detail produktu

Calibra Cat HA Adult Chicken

Hypoallergenic

Kompletné hypoalergénne krmivo Calibra Cat Adult Chicken & Rice pre dospelé mačky. Superprémiová výživa s vysokým obsahom kuracieho mäsa, ktoré poskytuje kvalitný zdroj bielkovín, zaručuje vysokú stráviteľnosť a chutnosť.

Detail produktu

Calibra Cat GF Sensitive Salmon

Grain Free

Kompletné krmivo Calibra Grain Free Cat Sensitive – hypoalergénne granuly určené najmä pre dospelé mačky s veľmi citlivým trávením, sklonmi k alergiám alebo s poškodenou a lámavou srsťou.

Detail produktu

Calibra Cat EN Sterilised

Expert Nutrition

Krmivo Calibra Cat Sterilised sú hypoalergénne granuly určené špeciálne pre dospelé kastrované alebo sterilizované mačky. Znížený obsah minerálov v krmive redukuje vznik močových kameňov u mačiek a udržuje zdravie močových ciest.

Detail produktu

Calibra Cat EN House Cat

Expert Nutrition

Krmivo Calibra Housecat sú hypoalergénne granuly určené najmä pre dospelé mačky žijúce vo vnútri. Zvýšený obsah prírodnej vlákniny v tejto receptúre znižuje tvorbu trichobezoárov.

Detail produktu

Calibra Cat EN Hair Care

Expert Nutrition

Krmivo Calibra Cat Expert Nutrition Hair Care sú hypoalergénne granuly určené najmä pre dospelé dlhosrsté a polodlhosrsté mačky, prípadne mačky s vyššími nárokmi na kvalitu srsti.

Detail produktu

Calibra VD Cat Renal/Cardiac

Veterinary Diets Iba u veterinára

Kompletné diétne krmivo pre mačky

Určené použitie: podpora funkcie obličiek pri chronickej obličkovej nedostatočnosti, podpora srdcovej funkcie v prípade chronickej srdcovej nedostatočnosti

Detail produktu