Produktový rad:

Triedenie produktov:

Triedenie:

Calibra Dog Premium Line Puppy&Junior 12 kg NEW

Premium Line Akcia Novinka

Calibra Dog Premium Puppy & Junior je kuracia receptúra pre šteňatá a mladé psy, ktorá je zároveň vhodná i pre gravidné a kojacie sučky. Táto monoproteínová kuracia receptúra bez pšenice a pšeničného lepku sa vyznačuje výbornou stráviteľnosťou.

28,76 €

Skladom > 10 ks

Darček: Calibra Dog Premium Line Puppy&Junior 3 kg NEW zadarmo

Calibra Dog Premium Line Adult Beef 12 kg NEW

Premium Line Akcia Novinka

Calibra Dog Premium Adult Beef je hovädzia receptúra pre dospelé psy všetkých plemien. Táto monoproteínová hovädzia receptúra bez pšenice a pšeničného lepku sa vyznačuje vynikajúcou nutričnou hodnotou, ktorá je podmienená predovšetkým vysokým obsahom bielkovín a aminokyselín v hovädzom mäse.

29,03 €

Skladom > 10 ks

Darček: Calibra Dog Premium Line Adult Beef 3 kg NEW zadarmo

Calibra Dog Premium Line Sensitive 12 kg NEW

Premium Line Akcia Novinka

Calibra Dog Premium Sensitive je jahňacia receptúra pre dospelé psy všetkých plemien, vhodná aj pre citlivé psy. Táto monoproteínová jahňacia receptúra bez pšenice a pšeničného lepku sa vyznačuje vysokou stráviteľnosťou a ocenia ju aj citliví jedinci.

34,65 €

Skladom > 10 ks

Calibra Dog Premium Line Puppy&Junior

Premium Line Dopredaj

Calibra vyvinula kompletné krmivo, vďaka ktorému dostane váš mladý pes poriadnu porciu bielkovín, vitamínov a minerálov v období, kedy ich potrebuje najviac – v období rastu. Hlavnou zložkou krmiva Calibra Dog Premium Line Puppy and Junior je veľmi ľahko stráviteľné kuracie mäso.

26,68 €

Skladom > 10 ks