Calibra Life Fresh Beef

Novinka pre psy
s čerstvým hovädzím

To chcem

Hlavni_539x444_03

Máme vysoké nároky na výživu vášho psa

Calibra Dog Life Fresh Beef - to sú nové receptúry Life s čerstvým hovädzím mäsom. Rešpektujú nielen prirodzené stravovacie inštinkty psov, ale spĺňajú i požiadavky na energeticky výdatné krmivo pre aktívneho psa.

Tieto superprémiové receptúry sú 100 % monoproteínové. Ich základom je hovädzie mäso, a to vrátane čerstvého mäsa. Celkový obsah proteínov živočíšneho pôvodu je 85 %. Receptúry sú úplne bez kuraťa.

Rozdelenie krmív Calibra Life Fresh Beef podľa veľkosti psa:

Funkčné aditíva na mieru

  • vitamíny a chelátové minerály - doplnenie vitamínov a chelátovej formy minerálov, ktorá je vysoko využiteľná pre organizmus, napomáha podporiť správnu funkciu organizmu, prevenciu vzniku ochorení a posilniť imunitný systém.
  • olej z lososa a olej z morských rias Schizochytrium limacinum - bohatý prírodný zdroj nenasýtených mastných kyselín omega-3 (EPA, DHA), potrebných pre vývoj a funkciu mozgu, podporu funkcie kože a kvality srsti. Omega 3 sú známe aj svojim protizápalovým účinkom.
  • prebiotiká (FOS + MOS) a probiotiká Lactobacillus helveticus - podpora rovnováhy črevnej mikroflóry, správnej činnosti tráviaceho traktu, a tým aj pozitívne pôsobenie na imunitný systém a celkové zdravie.
  • chondroitín sulfát a glukozamín - chondroprotektíva, ktoré vyživujú chrupavku a napomáhajú spomaleniu procesu jej opotrebovania.
  • OLEJ Z LOSOSA ako zdroj omega 3 mastných kyselín a HYDROLYZOVANÉ KVASNICE ako zdroj vitamínov, minerálnych látok a bielkovín napomáhajú posilniť kvalitu a zdravý vzhľad kože a srsti.
  • semeno pestreca - obsahuje silymarín, ktorý pôsobí ako antioxidant a podporuje funkciu pečene.

Rozdelenie krmív Calibra Life Fresh Beef podľa veku psa:

Vyskúšajte krmivo Calibra Life fresh s čerstvým hovädzím, ktoré sa vyznačuje vysokou nutričnou hodnotou pre psy a staňte sa hrdinom ich snov!