Joy

  • Plemeno: malý, stredný, veľký
  • Vek: Šteňa, Dospelý, Starší

Skladom > 10 ks

5,78 €

Calibra Joy Dog Multipack Mini Mix. 4 druhy mini maškŕt sú delikatesnou variáciou chutí (nielen) pre malých psích hrdinov, ale aj veľkých priaznivcov tréningu.

Zobraziť viac

Popis

Zažeňte nudu a odmeňte svojho psíka neodolateľnou kombináciou kurčaťa, kačice, ryby, tresky a lososa. Mini mix je perfektný pre drobné maškrtenie, ktoré skvelo obohatí jedálny lístok vášho maznáčika a len tak neomrzí. Multipack obsahuje: sendvič z kurčaťa a tresky, kocky z kačice a tresky, sendvič z kačice a tresky, kocky z lososa.

Veľkosť balenia: 4x70 g

Zloženie

Kocky z kačice a tresky - doplnkové krmivo pre psy

Zloženie: kačacie mäso, treska, rastlinný proteín, kukuričný škrob, glycerín. Analytické zložky: hrubý proteín 40%, obsah tukov 1%, hrubá vláknina 3%, hrubý popol 3%, vlhkosť 20%

Sendvič z kuraťa a tresky - doplnkové krmivo pre psy

Zloženie: kuracie mäso, treska, rastlinný proteín, glycerín, sorbitol. Analytické zložky: hrubý proteín 49%, obsah tukov 2%, hrubá vláknina 3%, hrubý popol 4%, vlhkosť 20%.

Sendvič z kačice a tresky - doplnkové krmivo pre psy

Zloženie: kačacie mäso, treska, rastlinný proteín, glycerín, sorbitol. Analytické zložky: hrubý proteín 49%, obsah tukov 2%, hrubá vláknina 3%, hrubý popol 4%, vlhkosť 20%.

Kocky z lososa - doplnkové krmivo pre psy

Zloženie: losos, rastlinný proteín, glycerín, sorbitol. Analytické zložky: hrubý proteín 49%, obsah tukov 2%, hrubá vláknina 3%, hrubý popol 4%, vlhkosť 20%.

Krmný návod

Krmný návod: Podávejte jako odměnu. Zajistěte dostatek čerstvé pitné vody. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Po otevření obal opět uzavřete a uložte do chladničky. Není určeno pro konzumaci člověkem. Nedávejte absorbent vašemu psovi.

Joy

Calibra Joy sú mäkké a šťavnaté pochúťky, ktoré sa hodia ku každodenným spoločným dobrodružstvám. Niet pochýb, že si medzi nimi nájde váš maznáčik tú „svoju“. Súčasťou radu sú aj dentálne maškrty pre psy – unikátne tvarované, lahodné a dobre stráviteľné pochúťky, ktoré pomáhajú udržať čisté zuby a zabraňujú tvorbe zubného kameňa. Váš psík isto ocení ich výbornú chuť a bude sa tešiť zo zdravých zubov, vy zas oceníte jeho svieži dych. Mini verzie psích Calibra Joy sú skvelé pro drobné maškrtenie. Hodia sa nielen pre psíkov malého vzrastu, ale i na tréning. Multipack pre psy – delikatesný mix štyroch druhov maškŕt – je ako stvorený pre náročné psy. Obohatí ich jedálniček a len tak ľahko ich neomrzí. Pre mačičky máme voňavé a lahodné rybie pochúťky, ktoré potešia i najvyberavejšie jazýčky. Presvedčte sa!