Joy

  • Plemeno: malý, stredný, veľký
  • Vek: Šteňa (junior), Dospelý, Starší
  • Preferovaný proteín: Kura

Skladom > 10 ks

4,91 €

Novinka - teraz už len v 250 g balení

Calibra Joy Dog Classic Chicken Breast. Zdravá, voňavá a ľahko stráviteľná maškrta z kuracích pŕs, ktorá skvelo obohatí jedálny lístok vášho maznáčika.

Popis

Lahodná pochúťka z poriadneho kusu mäsa s vysokým podielom kvalitných bielkovín a nízkym obsahom tuku sa stane neodolateľnou odmenou.

Veľkosť balenia: 250 g

Zloženie

Zloženie: kuracie mäso, rastlinný proteín, glycerín, kukuričný škrob

Analytické zložky: hrubý proteín 41%, obsah tukov 2%, hrubá vláknina 2%, hrubý popol 7%, vlhkosť 20%

Kŕmny návod

Kŕmny návod: Podávajte ako odmenu. Zabezpečte dostatok čerstvej pitnej vody. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Po otvorení obal opäť uzavrite a uložte do chladničky. Nie je určené na konzumáciu človekom. Nedávajte svojmu psovi absorbent.

Joy

Calibra Joy sú mäkké a šťavnaté pochúťky, ktoré sa hodia ku každodenným spoločným dobrodružstvám. Niet pochýb, že si medzi nimi nájde váš maznáčik tú „svoju“. Súčasťou radu sú aj dentálne maškrty pre psy – unikátne tvarované, lahodné a dobre stráviteľné pochúťky, ktoré pomáhajú udržať čisté zuby a zabraňujú tvorbe zubného kameňa. Váš psík isto ocení ich výbornú chuť a bude sa tešiť zo zdravých zubov, vy zas oceníte jeho svieži dych. Mini verzie psích Calibra Joy sú skvelé pro drobné maškrtenie. Hodia sa nielen pre psíkov malého vzrastu, ale i na tréning. Multipack pre psy – delikatesný mix štyroch druhov maškŕt – je ako stvorený pre náročné psy. Obohatí ich jedálniček a len tak ľahko ich neomrzí. Pre mačičky máme voňavé a lahodné rybie pochúťky, ktoré potešia i najvyberavejšie jazýčky. Presvedčte sa!