EAZZY

Skladom > 10 ks

5,46 €

Calibra Eazzy prináša luxusnú, bentonitovú, 100 % prírodnú a nealergizujúcu podstielku pre veľmi náročné mačky a malé zvieratá žijúce v domácnosti. Vďaka ultrajemnej štruktúre skvelo hrudkuje, no nepráši. Veľmi dobre pohlcuje pachy. Jemná parfumácia navyše po kontakte s tekutinou prevonia okolie mačacej toalety čistotou bez toho, aby dráždila vás či vášho maznáčika.

Popis

Calibra EAZZY Ultra Fine & Fresh: 100 % prírodné a ekologické stelivo s veľkosťou zrniek 1-2,5 mm je nealergizujúce a spĺňa vysoké požiadavky na pohodlie maznáčika i chovateľa. Vyniká nielen rýchlou a dobrou absorpciou vlhkosti, ale aj pachov. Jeho príjemná, nenásilná parfumácia navyše po kontakte s tekutinou prevonia najbližšie okolie mačacej toalety bez toho ,aby dráždila chovateľa alebo maznáčika. Chovateľ ocení, že výborne hrudkuje a zároveň nepráši, čo sú hlavné predpoklady pre jednoduché a pohodlné udržovanie čistoty. Ultra jemná štruktúra zrniek je príjemná aj maznáčikovi.

Veľkosť balenia: 6 kg

EAZZY

Ekologické bentonitové stelivo v troch variantoch vás určite poteší, pretože skvelo hrudkuje, rýchlo a dobre vstrebáva vlhkosť či pachy a vyznačuje sa minimálnou prašnosťou. Materiál podstielky tvorí 100 % prírodný bentonit, ktorý je navyše v 100 % recyklovateľnom obale. Stelivo Calibra EAZZY sa vyrába v Českej republike.

Viete, že podstielku môžete vzhľadom na jej výborné absorpčné vlastnosti využiť aj ako účinný pohlcovač pachov v chladničke či v odpadkovom koši? Stačí ju dať do menšej misky a vložiť do chladničky, prípadne vysypať na dno koša.