EAZZY

Skladom > 10 ks

8,97 €

Calibra Eazzy prináša bentonitové, 100 % prírodné, ekologické, ultra jemné stelivo pre náročné mačky a malé zvieratá žijúce v domácnosti. Podstielka skvelo hrudkuje a absorbuje pachy, navyše vyniká aj veľmi nízkou prašnosťou.

Popis

Calibra EAZZY Ultra Fine: 100 % prírodné a ekologické stelivo s veľkosťou zrniek 1-2,5 mm spĺňa vysoké požiadavky na pohodlie maznáčika i chovateľa. Vyniká nielen rýchlou a dobrou absorpciou vlhkosti, ale aj pachov. Chovateľ ocení rýchle a pevné hrudkovanie spoločne s nízkou prašnosťou, čo sú hlavné predpoklady pre jednoduché a pohodlné udržovanie čistoty. Ultra jemná štruktúra zrniek je zároveň príjemná aj maznáčikovi.

Veľkosť balenia: 10 kg

EAZZY

Ekologické bentonitové stelivo v troch variantoch vás určite poteší, pretože skvelo hrudkuje, rýchlo a dobre vstrebáva vlhkosť či pachy a vyznačuje sa minimálnou prašnosťou. Materiál podstielky tvorí 100 % prírodný bentonit, ktorý je navyše v 100 % recyklovateľnom obale. Stelivo Calibra EAZZY sa vyrába v Českej republike.

Viete, že podstielku môžete vzhľadom na jej výborné absorpčné vlastnosti využiť aj ako účinný pohlcovač pachov v chladničke či v odpadkovom koši? Stačí ju dať do menšej misky a vložiť do chladničky, prípadne vysypať na dno koša.