Čerstvé mäso skrátka chutí

Správnej výžive našich domácich maznáčikov, ktorá je v súlade s ich fyziologickými potrebami, sa dlhodobo venujeme. Zdravý a spokojný život našich zvieracích parťákov je pre nás nesmierne dôležitý.

Preto sme pre nich vyvinuli rad krmiva Calibra Verve, ktorý zastrešuje výhradne receptúry s vysokým obsahom čerstvého mäsa a bez obilnín, čo rešpektuje ich prirodzené stravovacie nároky.

calibra-dog-verve-2520x1418_sk

Čerstvé mäso je pre psy vysoko kvalitným zdrojom bielkovín. Okrem toho sa krmivo s čerstvým mäsom vyznačuje atraktívnou chuťou a je vhodné aj pre citlivé trávenie.

Zloženie krmiva bez obilnín má naviac výrazne pozitívny vplyv na skvelú stráviteľnosť a znižuje prítomnosť potenciálnych potravinových alergénov.

grain-free-skikona_verve_dog_cesrtve_maso

Receptúry Calibra Verve sú kompletným suchým krmivom a zostavili sme ich vo variantoch pre najčastejšie vekové a všetky váhové kategórie psov.

Zdraviu prospešné látky ako bonus

triple-active-formula-skDo každého produktu z radu Calibra Verve sme primiešali unikátnu kombináciu troch vybraných funkčných aditív – Triple active formula, ktorá zaistí jedinečný šmrnc a podčiarkne zameranie každej jednotlivej receptúry. Vyberali sme starostlivo a na mieru také aditíva, ktoré majú medzi funkčnými prídavnými látkami výnimočné postavenie vďaka svojim pozitívnym účinkom na organizmus.

Okrem toho sme pridali tie najchutnejšie, najvoňavejšie a najužitočnejšie ďalšie zdraviu prospešné aditíva ako sú tekvica, hrášok a jablká, olej z lososa, prebiotiká alebo Yucca schidigera, ktoré dodajú nevyhnutnú vlákninu, vitamíny, antioxidanty a omega 3 mastné kyseliny.

Chondroprotektíva sú zas neoddeliteľnou súčasťou všetkých receptúr pre stredné a veľké plemená psov, ako aj krmiva pre malé plemená v seniorskom veku.

Nový rad bez obilnín a s čerstvým mäsom v zložení ponúka celkovo 9 unikátnych produktov - objavte ich TU.

calibra-dog-verve-group

verve-cat-receptury-bez-SK

Späť na Produktové rady