Verve Bez obilnín

  • Plemeno: malý, stredný, veľký
  • Vek: Šteňa (junior), Dospelý, Starší
  • Preferovaný proteín: Kačka

Skladom > 10 ks

2,86 €

Polovlhké maškrty pre psy s receptúrou obsahujúcou čerstvé kačacie mäso pre vysokú chutnosť. Doplnkové krmivo neobsahuje obilniny.

Popis

K nevšedným variáciám ingrediencií je pridaná unikátna kombinácia funkčných aditív Triple Active Formula – sušený ananás, sušený tymián a tekvica – s priaznivým vplyvom na zdravie psa.

Triple Active Formula:

  • Ananás je bohatým zdrojom minerálov, vitamínov a antioxidantov, obsahuje enzým bromelaín. Bromelaín patrí do skupiny proteolytických enzýmov – podporuje trávenie a má protizápalové účinky.
  • Bylinky všeobecne zvyšujú chutnosť krmiva, znižujú množstvo škodlivých baktérií a podporujú imunitný systém.
  • Tekvica výrazne posilňuje imunitný systém. Obsahuje veľa vlákniny na podporu trávenia, vitamín B1, B2 a C. Sú v nej i minerály – horčík, draslík či železo. Detoxikuje organizmus, celkovo podporuje regeneráciu buniek. regeneraci buněk.

Veľkosť balenia: 150g

Zloženie

Zloženie: kačací proteín (26 %), hrášok, čerstvá kačica (14 %), glycerol rastlinného pôvodu, tekvica (10 %), kolagén, hydrolyzovaný kurací proteín, hydrolyzovaná kuracia pečeň, sušený ananás (0,5 %), sušený tymian (0,5 %).

Analytické zložky: hrubý proteín 28 %, hrubý tuk 5,5 %, vlhkosť 17 %, hrubý popol 6 %, hrubá vláknina 1,2 %, vápnik 1,1 %, fosfor 0,8 %, sodík 0,2 %

Konzervačné látky schválené EÚ: kyselina citrónová (E 330), kyselina DL-jablčná (E 296)

Metabolizovateľná energia: 3 200 kcal/kg

Odporúčané dávkovanie

Váha dospelého psa (kg)

 Denná dávka (ks)

< 10

< 10

10

10-15

15

15-20

20

20-25

25

25-30

30 <

30 <

Kŕmny návod

Kŕmny návod: Používajte ako odmenu pri tréningu s pozitívnou motiváciou. Tento výrobok nenahrádza kompletnú stravu. Čerstvá voda musí byť vždy k dispozícii. Odporúčané dávkovanie je uvedené v kŕmnej tabuľke.