Verve Bez obilnín

  • Plemeno: malý, stredný, veľký
  • Vek: Šteňa (junior), Dospelý, Starší
  • Preferovaný proteín: Kura

Skladom > 10 ks

2,86 €

Polovlhké maškrty pre psy s receptúrou obsahujúcou čerstvé kuracie mäso pre vysokú chutnosť. Doplnkové krmivo neobsahuje obilniny.

Popis

K nevšedným variáciám ingrediencií je pridaná unikátna kombinácia funkčných aditív Triple Active Formula – tekvica, sušené šípky a harmanček – s priaznivým vplyvom na zdravie psa.

Triple Active Formula:

  • Tekvica výrazne posilňuje imunitný systém. Obsahuje veľa vlákniny na podporu trávenia, vitamín B1, B2 a C. Sú v nej i minerály –horčík, draslík či železo. Detoxikuje organizmus, celkovo podporuje regeneráciu buniek.
  • Šípky sú zdrojom vitamínov (C, E, A, karotenoidov), flavonoidov, polyfenolov a triterpénov. Majú silné antioxidačné účinky a pomáha podporovať imunitu.
  • Harmanček má takmer univerzálny priaznivý vplyv na organizmus - pôsobí na trávenie, metabolizmus, pomáha posilňovať imunitný systém, pomáha tlmiť zápal.

Veľkosť balenia: 150g

Zloženie

Zloženie: kurací proteín (26 %), hrášok, čerstvé kura (14 %), glycerol rastlinného pôvodu, tekvica (10 %), kolagén, hydrolyzovaný kurací proteín, hydrolyzovaná kuracia pečeň, sušené šípky (1 %), sušený rumanček (0,5 %).

Analytické zložky: hrubý proteín 30 %, hrubý tuk 5 %, vlhkosť 17 %, hrubý popol 5,5 %, hrubá vláknina 1,5 %, vápnik 0,8 %, fosfor 0,7 %, sodík 0,2 %

Konzervačné látky schválené EÚ: kyselina citrónová (E 330), kyselina DL-jablčná (E 296)

Metabolizovateľná energia: 3 180 kcal/kg

Odporúčané dávkovanie

Váha dospelého psa (kg)

Denná dávka (ks)

< 10

< 10

10

10-15

15

15-20

20

20-25

25

25-30

30 <

30 <

Kŕmny návod

Kŕmny návod: Používajte ako odmenu pri tréningu s pozitívnou motiváciou. Tento výrobok nenahrádza kompletnú stravu. Čerstvá voda musí byť vždy k dispozícii. Odporúčané dávkovanie je uvedené v kŕmnej tabuľke.