Prejsť k obsahu Prejsť k hlavnému menu Prejsť k vyhľadávaniu

Doprava zadarmo už pri nákupe nad 30 €!
U malých zásielok zvýhodnená cena Packety 2 €

Zavrieť

Triedenie produktov:

Triedenie:

Calibra Dog Life Starter&Puppy Fresh Beef

Life Doprava zadarmo Novinka Monoproteín

100 % monoproteínová hovädzia receptúra s čerstvým mäsom a ryžou je určená pre šteňatá vo veku 1 - 4 mesiacov. Ide o kompletné krmivo obsahujúce 85 % proteínov živočíšneho pôvodu, vyznačuje sa skvelou stráviteľnosťou a je vhodné aj pre citlivé trávenie. Neobsahuje pšenicu, lepok a je úplne bez kuraťa. Granuly sú veľmi chutné. Vybrané aditíva na mieru pomáhajú podporiť dobré trávenie, imunitu a celkovo správny vývoj šteňaťa.

63,40 €

Skladom > 10 ks

Calibra Dog Life Junior Small&Medium Fresh Beef

Life Doprava zadarmo Novinka Monoproteín

100 % monoproteínová receptúra pre mladé psy (3–12 mesiacov) malých a stredných plemien (do 30 kg). Hovädzie granule s čerstvým mäsom a ryžou sú skvele stráviteľné a vhodné aj pre citlivé trávenie. Toto superprémiové kompletné suché krmivo obsahuje 85 % proteínov živočíšneho pôvodu, neobsahuje pšenicu, lepok a je úplne bez kuraťa. Vybrané funkčné aditíva pomáhajú podporiť zažívanie a optimálny vývoj mladého psa.

62,15 €

Skladom > 10 ks

Calibra Dog Life Junior Large Fresh Beef

Life Novinka Monoproteín

100 % monoproteínové hovädzie granule pre mladé psy (4–30 mesiacov) veľkých plemien (nad 30 kg) sú skvele stráviteľné a vhodné aj pre citlivé trávenie. Táto hovädzia receptúra s ryžou obsahuje čerstvé mäso, z celkového obsahu proteínov je 85 % živočíšneho pôvodu. Kompletné krmivo neobsahuje pšenicu, lepok ani kuracie. Vybrané funkčné aditíva prispievajú k podpore kĺbov a napomáhajú optimálnemu vývoju veľkého psa.

63,40 €

Skladom > 10 ks

Calibra Dog Life Adult Small Fresh Beef

Life Doprava zadarmo Novinka Monoproteín

Hovädzia receptúra - 100 % monoproteín - pre dospelých psov malých plemien (1-10 kg). Granuly s čerstvým hovädzím a ryžou sú skvele stráviteľné a vhodné aj pre citlivé trávenie. Receptúra kompletného superprémiového krmiva obsahuje 85 % proteínov živočíšneho pôvodu. Neobsahuje pšenicu, lepok a je úplne bez kuraťa. Vybrané funkčné aditíva prispievajú k zdravému tráveniu a podporujú zdravú kožu a srsť.

34,60 €

Skladom > 10 ks

Calibra Dog Life Adult Medium Fresh Beef

Life Doprava zadarmo Novinka Monoproteín

100 % monoproteínové hovädzie granule pre dospelé psy stredných plemien (10–30 kg). Táto receptúra s obsahom čerstvého hovädzieho s ryžou je skvele stráviteľná a vhodná aj pre citlivé trávenie. Kompletné superprémiové suché krmivo obsahuje 85 % proteínov živočíšneho pôvodu. Neobsahuje pšenicu, lepok ani kuracie. Krmivo je obohatené o funkčné aditíva na podporu zdravého zažívania a pre zdravú kožu a srsť.

60,90 €

Skladom > 10 ks

Calibra Dog Life Adult Large Fresh Beef

Life Novinka Monoproteín

Hovädzia receptúra s obsahom čerstvého mäsa pre dospelých psov veľkých plemien (nad 30 kg). Granuly bez pšenice sú skvele stráviteľné a vhodné aj pre citlivé trávenie. Hovädzia receptúra je 100 % monoproteínová, obsahuje 85% proteínov živočíšneho pôvodu. Je kompletným krmivom. Neobsahuje pšenicu, lepok a je úplne bez kuraťa. Krmivo je doplnené o funkčné aditíva na podporu kĺbov a pre zdravú kožu a srsť.

62,57 €

Skladom > 10 ks

Calibra Dog Life Senior Small Fresh Beef

Life Doprava zadarmo Novinka Monoproteín

Granuly pre staršie psy (7 a viac rokov) malých plemien (1–10 kg) s čerstvým hovädzím a s ryžou sú skvele stráviteľné a vhodné aj pre citlivé trávenie. Táto 100 % monoproteínová hovädzia receptúra obsahuje 85 % proteínov živočíšneho pôvodu. Neobsahuje pšenicu, lepok a je úplne bez kuraťa. Toto kompletné superprémiové suché krmivo obsahuje funkčné aditíva na mieru veľkým plemenám, ktoré napomáhajú zdraviu kĺbov a podporujú detoxikácii organizmu.

33,35 €

Skladom > 10 ks

Calibra Dog Life Senior Medium Fresh Beef

Life Doprava zadarmo Novinka Monoproteín

100 % monoproteínová hovädzia receptúra pre staršie psy (7 a viac rokov) stredných plemien (10–30 kg). Granuly s čerstvým hovädzím a s ryžou sú skvele stráviteľné a vhodné aj pre citlivé trávenie. Toto kompletné superprémiové krmivo obsahuje 85 % proteínov živočíšneho pôvodu, je bez pšenice, lepku a úplne bez kuraťa. Granule obsahujú vybrané aditíva, ktoré napomáhajú lepšej kondícii kĺbov a pomáhajú podporiť detoxikáciu organizmu.

60,06 €

Skladom > 10 ks

Calibra Dog Life Senior Large Fresh Beef

Life Doprava zadarmo Novinka Monoproteín

Hovädzia receptúra granúl pre staršie psy (6 a viac rokov) veľkých plemien (nad 30 kg). Krmivo s obsahom čerstvého hovädzieho a ryže je skvele stráviteľné a vhodné aj pre citlivé trávenie. Receptúra tohto kompletného superprémiového krmiva je 100 % monoproteínová, obsahuje 85% proteínov živočíšneho pôvodu. Neobsahuje pšenicu, lepok ani kuracie. Granule sú obohatené o funkčné aditíva napomáhajúce zdraviu kĺbov a podporujúce detoxikáciu organizmu.

60,48 €

Skladom > 10 ks