Life Doprava zadarmo Novinka

  • Preferovaný proteín: Hovädzie

Skladom > 10 ks

37,65 €

Granuly pre dospelé, kastrované/sterilizované mačky. Kompletné superprémiové krmivo bez pšenice s vysokým obsahom hovädzieho, a to vrátane čerstvého hovädzieho mäsa pre výraznú chutnosť. 

Popis

Hovädzia receptúra s vyváženou energiou a minerálmi je obohatená o šípky pre podporu správnej funkcie močových ciest a imunity. Granuly sú doplnené o ďalšie chytré funkčné aditíva vrátane nevyhnutného taurínu.

Šípky sú zdrojom vitamínov (C, E, A, karotenoidov), flavonoidov, polyfenolov a triterpénov. Majú silné antioxidačné účinky a pomáhajú podporovať imunitu.
Taurín je pre mačky esenciálnou aminokyselinou, ktorú si mačky nevedia vytvoriť. Má celý rad účinkov, mimo iné na zdravie zraku a srdca.

Veľkosť balenia: 1,5 kg, 6 kg

Zloženie

Zloženie: hovädzí proteín 32 %, biela ryža, čerstvé hovädzie mäso 11 %, ryža zlomková, ovos nahý, hydinový tuk, sušené cukrovarské odrezky, hydrolyzovaný kurací proteín 4 %, hrach, sušená jablčná dužina 2 %, kvasnice, prírodný zdroj vlákniny, ľanové semienka, lososový olej 1 %, chlorid draselný, sušené inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae (β-glukány), uhličitan vápenatý, slepačie vajcia 0,5 %, psyllium, šípky 0,3 %, sušený koreň čakanky (zdroj inulínu) 0,2 %, Yucca schidigera.

Analytické zložky: hrubý proteín 31 %, hrubé oleje a tuky 15,5 %, hrubá vláknina 4 %, hrubý popol 6 %, vápnik 0,86 %, fosfor 0,78 %, sodík 0,42 %, horčík 0,066 %
Proteíny živočíšneho pôvodu z celkového obsahu proteínov: 83 %

Nutričné aditíva v 1 kg:
Stopové prvky: železo (doplnené chelátom železa a aminokyselín n-hydrátom) 205 mg, meď (doplnená chelátom medi a aminokyselín n-hydrátom) 17 mg, mangán (doplnený chelátom mangánu a aminokyselín n-hydrátom) 41 mg, zinok (doplnený chelátom zinku a aminokyselín n-hydrátom) 135 mg, selén (doplnený organickou formou selénu produkovanou Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060) 0,4 mg, jód (doplnený bezvodým jodičnanom vápenatým) 2,4 mg
Vitamíny, provitamíny a chemicky definované látky s podobnými účinkami: vitamín A 20 700 IU, vitamín D3 1 260 IU, vitamín E (RRR-alfa-tokoferol) 540 mg, vitamín B1 12 mg, vitamín B2 24 mg, vitamín B6 13 mg, vitamín B12 95 µg, vitamín C 122 mg, niacínamid 100 mg, pantoténan vápenatý 55 mg, kyselina listová 4,2 mg, biotín 2,3 mg, cholín chlorid 1 600 mg, taurín 2 000 mg
Aminokyseliny: metionín (doplnený DL-metionínom) 6 034 mg

Prírodné konzervanty, antioxidanty schválené EU.
Metabolizovateľná energia: 3 850 kcal/kg

Odporúčané dávkovanie

Váha dospelej mačky (kg) 

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Denná dávka (g) 

35

45

55

65

75

85

90

100

110

 

Kŕmny návod

Kŕmny návod: Krmivo podávajte do čistej misky. Je vhodné mačke ponechať prístup ku krmivu po celý deň. Odporúčané dávkovanie je len orientačné a konkrétnu veľkosť kŕmnej dávky je nutné stanoviť podľa individuálnych potrieb jedinca. Zaistite dostatok čerstvej vody po celý deň.

Veľkosť granúl

granule-cat-Life-1euro

Life

CALIBRA LIFE PRE PSY:

Všetky Calibra LIFE kompletné krmivá sú hypoalergénne a založené na jednom druhu proteínu. Obsah bielkovín živočíšneho pôvodu dosahuje v jednotlivých receptúrach výšku 80-90 % z ich celkového obsahu. Starostlivo vybrané aditíva vhodne dopĺňajú správny cieľový efekt každej receptúry. Všetky krmivá sa vyznačujú vysokou chutnosťou a stráviteľnosťou, ktorá vychádza mimo iné z vysokej kvality vstupných surovín. Na tú u nás v Calibre kladieme veľký dôraz.

Hypoalergénne a monoproteínové sú aj konzervy Life pre psov. Nájdete tu aj receptúry pre citlivých psíkov s králikom alebo jahňacím.

CALIBRA LIFE PRE MAČKY:

Mačky sú náročnými stravníkmi, preto sme u krmiva Life pre mačky kládli dôraz najma na vysokú chutnosť. Prispieva k tomu obsiahnuté čerstvé mäso i kombinácia viacerých druhov mias. Granuly Life pre mačky neobsahujú pšenicu.
V rámci vlhkého krmiva môžete vyberať medzi hypoalergénnymi konzervami s jedným druhom mäsa alebo kapsičkami s filetami v omáčke (kombinácia viacerých druhov mias).