Prejsť k obsahu Prejsť k hlavnému menu Prejsť k vyhľadávaniu

Doprava zadarmo už pri nákupe nad 30 €!
U malých zásielok zvýhodnená cena Packety 2 €

Zavrieť

Calibra Cat Life kapsičky Kitten Multipack 12x85g

Mix mäsových kapsičiek pre mačatá, bez obilnín, 2 receptúry

Pridať do obľúbených

Life Novinka

  • Preferovaný proteín: Morčacie, Ryby

Skladom > 10 ks

11,43 €

Dva druhy mäsových kapsičiek pre mačiatka v multipackovom balení. Receptúry obsahujú vysoké množstvo mäsa vo filetách v omáčke. 

Popis

Zloženie mäsových kapsičiek je bez obilnín a z kvalitných surovín, čo zaisťuje nielen skvelú stráviteľnosť, ale i vysokú chutnosť. Doplnené o chytré funkčné aditíva s priaznivým vplyvom na organizmus mačaťa, a to vrátane nevyhnutného taurínu. Kompletné superprémiové vlhké krmivo je určené na dlhodobé kŕmenie.

Multipack obsahuje:
6x Kitten Turkey in gravy
6x Kitten Salmon in gravy

Zloženie

Kitten Turkey in gravy
Kompletné krmivo pre mačiatka. Zloženie: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (88 % vo filetách*, z čoho 40,6 % morčacie, 18 % morčacia pečeň, 14 % bravčové, 11 % kuracie), 1,7 % minerálne látky, oleje a tuky (1 % lososový olej), vedľajšie produkty rastlinného pôvodu (0,4 % škrob, 0,4 % inulín, 0,4 % vláknina), ovocie (0,1 % sušené brusnice, ekvivalent k 1 % brusníc). 
*Filety tvoria obvykle 34,5 % produktu.

Kitten rich in Salmon in gravy
Kompletné krmivo pre mačiatka. Zloženie: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (74 % vo filetách*, z čoho 37,6 % kuracie, 24,7 % bravčová pečeň, 7,7 % bravčové), ryby a vedľajšie produkty z rýb (14,5 % losos vo filetách*), 2,2 % minerálne látky, oleje a tuky (1 % ľanový olej), vedľajšie produkty rastlinného pôvodu (0,6 % škrob, 0,4 % inulín, 0,4 % vláknina), 0,1 % rakytník rešetliakový. 
*Filety tvoria obvykle 34,5 % produktu. 

 

Analytické zložky: vlhkosť 80 %, hrubý proteín 10 %, tuk 5 %, hrubý popol 2 %, hrubá vláknina 0,3 %, vápnik 0,27 %

Doplnkové látky: Nutričné doplnkové látky na kg: vitamín D3 160 IU, vitamín E 100 mg, zinok (ako monohydrát síranu zinočnatého) 10 mg, mangán (ako oxid mangánatý) 2 mg, meď (ako pentahydrát síranu meďnatého) 1,2 mg, jód (ako jodičnan vápenatý, bezvodý) 0,2 mg, taurín 520 mg, biotín 100 μg

Metabolizovateľná energia: 93 kcal/100 g

Odporúčané dávkovanie

Vek (mesiace) 

< 4 

4 ̶ 9 

9 ̶ 12 

Denná dávka (g) 

255 

295 

305 

Kŕmny návod

Kŕmny návod: Tieto pokyny sú len orientačné. Čerstvá pitná voda musí byť vždy k dispozícii. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 2 dní. Skladujte na suchom a chladnom mieste. 

Life

CALIBRA LIFE PRE PSY:

Všetky Calibra LIFE kompletné krmivá sú hypoalergénne a založené na jednom druhu proteínu. Obsah bielkovín živočíšneho pôvodu dosahuje v jednotlivých receptúrach výšku 80-90 % z ich celkového obsahu. Starostlivo vybrané aditíva vhodne dopĺňajú správny cieľový efekt každej receptúry. Všetky krmivá sa vyznačujú vysokou chutnosťou a stráviteľnosťou, ktorá vychádza mimo iné z vysokej kvality vstupných surovín. Na tú u nás v Calibre kladieme veľký dôraz.

Hypoalergénne a monoproteínové sú aj konzervy Life pre psov. Nájdete tu aj receptúry pre citlivých psíkov s králikom alebo jahňacím.

CALIBRA LIFE PRE MAČKY:

Mačky sú náročnými stravníkmi, preto sme u krmiva Life pre mačky kládli dôraz najma na vysokú chutnosť. Prispieva k tomu obsiahnuté čerstvé mäso i kombinácia viacerých druhov mias. Granuly Life pre mačky neobsahujú pšenicu.
V rámci vlhkého krmiva môžete vyberať medzi hypoalergénnymi konzervami s jedným druhom mäsa alebo kapsičkami s filetami v omáčke (kombinácia viacerých druhov mias).