Life Doprava zadarmo Akcia Novinka

  • Preferovaný proteín: Jahňa, Kura

Skladom > 10 ks

38,96 € 35,06 €

Granuly určené pre dospelé mačky. Výrazná chutnosť receptúry kompletného superprémiového krmiva je zaručená vysokým obsahom jahňacieho a kuracieho, a to vrátane čerstvého jahňacieho mäsa. Granuly neobsahujú pšenicu. 

Popis

Receptúra s kuracím a čerstvým jahňacím má vyvážené tuky a energiu pre ideálnu kondíciu mačky. Je obohatená o slávku zelenoústu na podporu kĺbov. Ide o prírodný zdroj glykozaminoglykánov (GAG‘s, kam patrí chondroitín a glukozamin) a Omega 3 mastných kyselín (hlavne EPA a DHA). Má teda chondroprotektívny a protizápalový účinok.

Krmivo je doplnené o ďalšie chytré funkčné aditíva vrátane nevyhnutného taurínu. Taurín je pre mačky esenciálnou aminokyselinou, ktorú si samy nevedia vytvoriť. Má celý rad účinkov, mimo iné na zdravie zraku a srdca.

Veľkosť balenia: 1,5 kg, 6 kg

Zloženie

Zloženie: kurací proteín 29 %, čerstvé jahňacie mäso a vnútornosti 13 %, biela ryža, ryža zlomková, hydinový tuk, ovos nahý, jahňací proteín 5 %, sušené cukrovarské odrezky, hydrolyzovaný kurací proteín 3,8 %, hrach, sušená jablčná dužina 2 %, lososový olej 1,3 %, kvasnice, ľanové semienka, sušené inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae (β-glukány), chlorid draselný, sušený koreň čakanky (zdroj inulínu) 0,2 %, Slávka zelenoústa (Perna canaliculus) 0,1 %, glukozamín, chondroitín sulfát, Yucca schidigera.

Analytické zložky: hrubý proteín 31,5 %, hrubé oleje a tuky 17 %, hrubá vláknina 2,4 %, hrubý popol 6,8 %, vápnik 1,3 %, fosfor 0,95 %, sodík 0,4 %, horčík 0,087 %

Proteíny živočíšneho pôvodu z celkového obsahu proteínov: 83 %

Nutričné aditíva v 1 kg:
Stopové prvky: železo (doplnené chelátom železa a aminokyselín n-hydrátom) 190 mg, meď (doplnená chelátom medi a aminokyselín n-hydrátom) 20 mg, mangán (doplnený chelátom mangánu a aminokyselín n-hydrátom) 48 mg, zinok (doplnený chelátom zinku a aminokyselín n-hydrátom) 141 mg, selén (doplnený organickou formou selénu produkovanou Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060) 0,5 mg, jód (doplnený bezvodým jodičnanom vápenatým) 2,4 mg
Vitamíny, provitamíny a chemicky definované látky s podobnými účinkami: vitamín A 20 600 IU, vitamín D3 1 300 IU, vitamín E (RRR-alfa-tokoferol) 540 mg, vitamín B1 12 mg, vitamín B2 27 mg, vitamín B6 13 mg, vitamín B12 100 µg, vitamín C 122 mg, niacín amid 122 mg, pantoténan vápenatý 61 mg, kyselina listová 4,4 mg, biotín 2,3 mg, cholín chlorid 2 255 mg, taurín 2 000 mg
Aminokyseliny: metionín (doplnený DL-metionínom) 6 335 mg

Prírodné konzervanty, antioxidanty schválené EU.
Metabolizovateľná energia: 3 960 kcal/kg

Odporúčané dávkovanie

Váha dospelej mačky (kg) 

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Denná dávka (g) 

35

45

55

65

75

85

90

100

105

Kŕmny návod

Kŕmny návod: Krmivo podávajte do čistej misky. Je vhodné mačke ponechať prístup ku krmivu po celý deň. Odporúčané dávkovanie je len orientačné a konkrétnu veľkosť kŕmnej dávky je nutné stanoviť podľa individuálnych potrieb jedinca. Zaistite dostatok čerstvej vody po celý deň.

Veľkosť granúl

granule-cat-Life-1euro

Life

CALIBRA LIFE PRE PSY:

Všetky Calibra LIFE kompletné krmivá sú hypoalergénne a založené na jednom druhu proteínu. Obsah bielkovín živočíšneho pôvodu dosahuje v jednotlivých receptúrach výšku 80-90 % z ich celkového obsahu. Starostlivo vybrané aditíva vhodne dopĺňajú správny cieľový efekt každej receptúry. Všetky krmivá sa vyznačujú vysokou chutnosťou a stráviteľnosťou, ktorá vychádza mimo iné z vysokej kvality vstupných surovín. Na tú u nás v Calibre kladieme veľký dôraz.

Hypoalergénne a monoproteínové sú aj konzervy Life pre psov. Nájdete tu aj receptúry pre citlivých psíkov s králikom alebo jahňacím.

CALIBRA LIFE PRE MAČKY:

Mačky sú náročnými stravníkmi, preto sme u krmiva Life pre mačky kládli dôraz najma na vysokú chutnosť. Prispieva k tomu obsiahnuté čerstvé mäso i kombinácia viacerých druhov mias. Granuly Life pre mačky neobsahujú pšenicu.
V rámci vlhkého krmiva môžete vyberať medzi hypoalergénnymi konzervami s jedným druhom mäsa alebo kapsičkami s filetami v omáčke (kombinácia viacerých druhov mias).