Premium Line

  • Preferovaný proteín: Hydina

Skladom > 10 ks

8,40 €

Výhodné balenie obľúbených kapsičiek Calibra pre mačiatka. Multipack obsahuje 12 ks v dvoch príchutiach – losos a kura s morkou.

Popis

Obe receptúry Calibra Premium Line Kitten boli špeciálne vyvinuté pre citlivé trávenie mačiatok a mladých mačiek. Použitie vysokokvalitného a stráviteľného mäsa zaručuje dobrú znášanlivosť aj u veľmi citlivých jedincov. Vyvážené zloženie kapsičiek Calibra so šťavnatými masovými kúskami v omáčke vyhovie i veľmi náročným mačkám.

Multipack Kitten obsahuje:

  • 6 x Calibra Kiten kapsička losos v omáčke 100 g
  • 6 x Calibra Kitten kapsička morčacie a kuracie v omáčke 100 g

Veľkosť balenia: 12 x 100 g

Zloženie

Kompletné krmivo pro mačiatka s lososom v omáčke. Zloženie: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (73 % v kúskoch), ryby a vedľajšie produkty z rýb (9 % losos v kúskoch), vedľajšie produkty rastlinného pôvodu, minerálne látky.

Kompletné krmivo pre mačiatka s kuracinou a morčacinou v omáčke. Zloženie: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (80 % v kúskoch, z toho 10 % kuracina, 10 % morčacina), ryby a vedľajšie produkty z rýb, vedľajšie produkty rastlinného pôvodu, minerálne látky.

Analytické zložky: vlhkosť 81 %, dusíkaté látky 9,5 %, hrubý tuk 5 %, hrubý popol 2,5 %, hrubá vláknina 1 %.

Doplnkové látky: Nutričné doplnkové látky v 1 kg: Vitamín A 2500 m.j., Vitamín D3 250 m.j., Vitamín E 100 mg, zinok (síran zinočnatý, monohydrát) 10 mg, mangán (oxid mangánatý) 2,5 mg, Taurín 450 mg, Biotín 100 µg

Odporúčané dávkovanie

Vek (mesiace) < 3 4 - 5 6 - 10 > 10
Počet kapsičiek/deň 1,5 - 2 2,5 - 3 2,5 - 3

 

Kŕmny návod

Kŕmny návod: Pri podávaní je nutné zabezpečiť prístup mačky k nezávadnej čerstvej pitnej vode. Po otvorení opäť uzavrite a skladujte v chladničke, spotrebujte do 2 dní. Skladujte v suchu a chlade.

Premium Line

Calibra Premium Line granuly

Calibra Premium Line je ucelený rad kvalitných granulovaných krmív, ktoré obsahujú vyvážený pomer živín, vitamínov, chelátových minerálovstopových prvkov. Zaistia tak všetky potreby organizmu zdravého psa a podporia správnu funkciu imunitného systému. Všetky receptúry obsahujú až 80 % bielkovín živočíšneho pôvodu, sú monoproteínové (vo variantoch kura/jahňa) a s prídavkom zdraviu prospešných aditív, ako napr. koreň čakanky. Majú vyšší obsah lososového oleja, ovocie, zeleninu a kvalitné obilniny. Calibra Dog Premium Line prináša výber z receptúr pre každú vekovú kategóriu a špecifické požiadavky psov. Granuly sú vyrobené v Českej republike a zabalené v praktických uzatvárateľných obaloch. Receptúry sú bez umelých konzervantov, farbív a geneticky modifikovaných organizmov (GMO free).

Calibra Premium Line konzervy a kapsičky

Súčasťou prémiového radu je i široký výber konzerv pre psy a kapsičiek pre mačky.