Premium Line

  • Preferovaný proteín: Ryby

Skladom > 10 ks

0,65 €

Receptúra Calibra Cat Adult Trout & Salmon v sebe spája variáciu dvoch obľúbených chutí – pstruha a lososa

Zobraziť viac

Popis

Ľahké a stráviteľné mäso oboch rýb zaručuje dobrú znášanlivosť aj u veľmi citlivých jedincov. Vyvážené zloženie a šťavnaté mäsové kúsky v omáčke navyše oslovia aj tie najnáročnejšie mačky.

Veľkosť balenia: 100 g

Zloženie

Zloženie: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (64 % v kúskoch), ryby a vedľajšie produkty z rýb (5 % pstruh, 5 % losos), vedľajšie produkty rastlinného pôvodu, minerálne látky.

Analytické zložky: Vlhkosť 82 %, Dusíkaté látky 9 %, Obsah tuku 4,5 %, Popol 3 %, Vláknina 1 %

Doplnkové látky: Nutričné doplnkové látky v 1 kg: Vitamín D3 250 m.j., Vitamín E 25 mg, zinok (síran zinočnatý, monohydrát) 10 mg, mangán (oxid mangánatý) 2,5 mg, Taurín 450 mg, Biotín 50 µg

Odporúčané dávkovanie

Váha mačky (kg) 3 - 5
Počet kapsičiek/deň 3 - 4

Kŕmny návod

Kŕmny návod: Pri podávaní je nutné zabezpečiť prístup mačky k nezávadnej čerstvej pitnej vode. Po otvorení opäť uzavrite a skladujte v chlade, spotrebujte do 2 dní. Skladujte v suchu a chlade.

Premium Line

Calibra Premium Line granuly

Calibra Premium Line je ucelený rad kvalitných granulovaných krmív, ktoré obsahujú vyvážený pomer živín, vitamínov, chelátových minerálovstopových prvkov. Zaistia tak všetky potreby organizmu zdravého psa a podporia správnu funkciu imunitného systému. Všetky receptúry obsahujú až 80 % bielkovín živočíšneho pôvodu, sú monoproteínové (vo variantoch kura/jahňa) a s prídavkom zdraviu prospešných aditív, ako napr. koreň čakanky. Majú vyšší obsah lososového oleja, ovocie, zeleninu a kvalitné obilniny. Calibra Dog Premium Line prináša výber z receptúr pre každú vekovú kategóriu a špecifické požiadavky psov. Granuly sú vyrobené v Českej republike a zabalené v praktických uzatvárateľných obaloch. Receptúry sú bez umelých konzervantov, farbív a geneticky modifikovaných organizmov (GMO free).

Calibra Premium Line konzervy a kapsičky

Súčasťou prémiového radu je i široký výber konzerv pre psy a kapsičiek pre mačky.