Prejsť k obsahu Prejsť k hlavnému menu Prejsť k vyhľadávaniu

Doprava zadarmo už pri nákupe nad 30 €!
U malých zásielok zvýhodnená cena Packety 2 €

Zavrieť
20 years

To to letí... kŕmime maznáčikov už 20 rokov!

Sme Calibra - česká značka krmív pre psy a mačky. Radi vymýšľame pre miláčikov to najlepšie. Sme nielen veterinári, ale predovšetkým sme sami chovatelia, a naši domáci miláčikovia sú pre nás každodennou inšpiráciou.

Foto_20Y_BOX_DOG

Ako to celé začalo?

Myšlienka vlastnej značky krmív sa zrodila v roku 2001. Mali sme jasnú víziu – maximálne sa sústrediť na kvalitu a podporovať zdravý a dlhý život maznáčikov v spoločnosti ich chovateľov. A tak sme v roku 2004 prezentovali prvých 7 receptúr superprémiového suchého krmiva pre psy.

Foto_20Y_BOX_FOOD_old

Vývoj loga Calibra

Foto_20Y_BOX_692x955_PES+LOGA

Ako šiel čas...

Calibra prešla od svojho vzniku značným vývojom. Portfólio zamerané na veterinárne diéty, superprémiové a prémiové krmivá sme postupne rozširovali, vylepšovali sme zloženie receptúr aj dizajn produktov.
Vyladené receptúry Calibra vždy stáli na skvelej a dlhodobej práci tímu popredných nutričných špecialistov, veterinárnych lekárov a ďalších odborníkov z praxe.

Foto_20Y_BOX_orange_timeline

Vývoj superprémiovej Calibra Life

Foto_20Y_BOX_692x955_PYTLE

Aká je dnešná Calibra?

Široké portfólio má naozaj čo ponúknuť a vďaka vysokej kvalite je radosť vyberať. V Calibre sledujeme poznatky o výžive zvierat v celosvetovom meradle. Všetko nové, funkčné a preverené tak priebežne využívame k inováciám produktov. My z tímu Calibra sme zároveň hrdí na to, že v súčasnej dobe naše produkty vyvážame skoro na všetky kontinenty sveta.

Foto_20Y_BOX_DOG_03

Foto_20Y_BOX_692x955_ICON_SK

Pretože ich milujeme

V Calibre trávime s miláčikmi čas v práci aj mimo nej. Preto je pre nás na prvom mieste ich zdravie postavené na kvalitnom krmive.
Výročie značky Calibra teda oslávime ďalšou prácou. Stále chystáme novinky, nechajte sa prekvapiť!

Foto_20Y_BOX_CAT